• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Önemli GÜNCEL FORUM KURALLARI

FORUM KURALLAR

- Şahıslara, Milli, Dini, Manevi değerlere hakaret kesinlikle yasaktır ve yönetici 1 kez uyarmak suretiyle
(Yöneticilerin inisiyatifine göre 3 kez uyarmakta olabilir) durumun mahiyetine göre kısa süreli veya kalıcı yasaklamalıdır.
- Gerçek hayatta, özel konuşmalarda; bire bir yapılan tartışmalar, kavgalar siteye/lere taşınamaz, aksi halde
yöneticiler 1 kez uyarmak suretiyle(Yöneticilerin inisiyatifine göre 3 kez uyarmakta olabilir) kısa süreli
yasaklamalıdır durumun devamı halinde kalıcı yasaklamalıdır.
- Herhangi tartışma olmaksızın, vesvese veren, sitede/lerde gerginlik yaratan, kullanıcılara sataşan kişi ve kişi gruplar uyarısız kalıcı yasaklanabilir.
- Sitede/lerde hiyerarşi yoktur. Bir yöneticiyi sevmek zorunda değilsiniz.
Sitede/lerde her türlü reklam yasaklanmıştır. Böyle bir durum oluştuğu vakit Yönetici reklam içerikli içeriği silmeli, yapan kişiye 1 kez uyarmalıdır (Yöneticilerin inisiyatifine göre 3 kez uyarmakta olabilir) durumun devamı halinde süreli yasaklamalıdır.
- Siteden/lerden ayrılma, veda konuları açmak yasaktır. İstediğiniz zaman giriş yapmamak üzere siteden/lerden
çıkabilirsiniz konu açılması durumunda konu Yönetici tarafından silinmeli, konuyu açan kişi uyarılmalı aksi takdirde yasaklanmalıdır.
- Sitedeki/lerdeki herhangi bir doküman, program, method,makale vb. içerikleri başka bir yerde paylaşmak yasaktır. Yönetici inisiyatifine göre minimum 1, en fazla 3 kez uyarıda bulunmalı, durumun devamında süreli veya kalıcı
yasaklamalıdır.
- Bir içeriğin gizlenmesi için özenli, özgün olması gereklidir. Aksi halinde Yönetici tarafından gizlenme özelliği kaldırılacaktır.
- Gizlenen içerikler bazı üye gruplarının görme yetkisi vardır, bazı üye grupları etkileşim olmadan içerikleri
göremezler. (Çömez,Gezgin kullanıcı grubunun görme ve etkileşim ile görme de yetkisi yoktur.) (“Major” ve daha üst rütbe grupları etkileşimde bulunmadan içerikleri görmektedir.).
- “Konu gizleme” maddesinin 2. Bölümündeki kurala istinaden içeriği göremeyen üye grupları, görebilen üye
gruplarından rica edemez, isteyemez. Aynı şekilde üst üye grubuna ait bir kişi, içeriği göremeyen üye grubundan herhangi birine içeriği paylaşamaz. Aksi durumda Yönetici en az 1, en fazla 3 kez uyarmalı, durumun devamında süreli veya kalıcı yasaklamalıdır.
- Gizlenmiş içerikleri etkileşimle görebilen üye grupları, saçma sapan mesajlar ve yorumlar ile etkileşim yapılması yasaklanmıştır. Yönetici uyarmalı, devamında süreli veya kalıcı yasaklamalıdır.
- Kısaltılmış link, referans linki kullanımı “Major” ve üst üye gruplarına özenli, özgün içerikler paylaşmak şartı ile izin verilmiştir. Aksi herhangi bir durumda Yönetici, bu faaliyette bulunan kişiyi en az 1, en fazla 3 kez uyarmalı,
devamında süreli veya kalıcı yasaklamalıdır.
- Türk sitelere saldırı yapmak, herhangi bir sitenin açıklarını paylaşmak (Açıklar kapatılmış ise paylaşılabilir.)
yasaktır. Açık bulunan Türk sitelerine site sahibine direk veya sitenin herhangi bir bölümüne ufak not bırakılarak uyarı yapılabilir.
- “Dijital Saldırılar” Kategorisinde yapılan “deface”ler special olmadıkça, bir konu içerisinde en az 3 deface olmalıdır.
- Sitede/lerde Mavi tiki bulunan ve yöneticilere güvenebilir, alım-satım işlerinizi bu kişiler ile yapabilirsiniz.
-CC , TR data combo vs Paylaşımı kesinlikle yasaktır.
- Açılan konuların başlığında tamamen büyük harflerin olması yasaktır.
- Açılan konular ile konun başlığı birbirinden bağımsız olmamalıdır.


 
Son düzenleme:

Kaisareia

ϰꍏ♗ⓢꍏ☈€♗ꍏ
Eline sağlık
Gizli içerik hakkında kişisel fikrim Hero ya da Green rankında bulunanların etkileşim olmadan gizli içeriği görmeleri daha münasip gibi sanki.
 

NUKE

Legendary
keşke forum kurallarını yazarken forum kurallarını çiğnemeseniz hocam başlık büyük yazılmış hayırlı olsun kehkeh:kehkeh:
 
Üst