• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

gösterdigi gibi kolay mı

QuardX

Literary
Dostum can abi yi sevdiğim birisi. ancak olup olmamak senin elinde azim lazım hemen 2 ayda ben hackerim vs demen imkansız. yıllarını vermen emek sarfetmen lazım

NUKE

LORD OF İMHA TİMİ
Öğrenme süresi sana bağlı tam bir süre vermek doru olmaz luniz anlattıları doru kolpayı yapan orkunun videosundaki çalışmayan brute force programı ile instagram hackliyor sjdjdjdmmsksks aslnda adam teoride olayı anlatıyor doğruda ama sıkıntı şu hackledik diyor teoride iş boyledir demiyor son zamnda youtube ta çıkan videolar doğru genelde eskiden cmd acıp color a sonra tree yazıyorlardı sjdjudjsske hacker typer sitelrine f11 cekip hackeldim felan diyorlardi efsaneydi simdi sgular youtibeda belirmeye başladı türkçe kaynaklar artıyor bu gerçekten iyi haber udemyde kurslar çıkıyor felan bu videoda kolpa yok luniz doeu gösteriyor ama bb yapanlar okadarda cok kazanmıyorlar kazanıyorlar ama çok büyük rakamlar deil

Üst Alt