Neler yeni

Gelişmiş SQL Dork Nasıl Yazılır? // D4RKD4YS (1 Viewer)

Credits
65
ARKADAŞLAR ÜSTLERİM OKUMADAN ÖNCE LİKELERİNİZİ VE YORUMLARINIZI BEKLİYORUM VE KONUYA GEÇİYORUM :)

Revealed content
Arkadaşlar sql injection için bilinmesi gerek şeylerden en temeli dork yazmaktır ve bu dorku google aratıp çıkan sitelerde sql zafiyeti var mı yok mu kontrol etmektir. Örnek olarak bir dork ben yazıyım sonra sizler de deneyin :)
Revealed content
Örnek Dorkumuz: inurl: .news.php?id=15

Google Arama Operatörleri ile istediğimiz devlet sitelerini(.gov) , okul sitelerini (.edu), ve istediğimiz kelimeye dayalı aramaları yapmak için bu operatörler kullanılır.

site: İstediğimiz ülke domainini veya gov edu gibi uzantıları seçeriz.

intext: İçeriğin herhangi bir yerinde belirli bir kelimeyi (veya kelimeleri) içeren sayfaları bulur.
.

inurl: URL'de belirli bir kelimeye (veya kelimeye) sahip sayfaları bulur.

intitle: Başlıkta belirli bir kelimeye (veya kelimeye) sahip sayfaları bulur.
Revealed content
NOT: Arkadaşlar bunlarında içinde püf noktaları vardır eğer " news.php " yerine direk ".php" derseniz php uzantılı siteleri verecek ve daha fazla sonuç alacaksınız. Aynı şekilde " id=14 " yerine " id= " boş bırakırsanız sadece 15 id değerindeki sayfaları değil direk siteleri verecektir.

Credits
0
ARKADAŞLAR ÜSTLERİM OKUMADAN ÖNCE LİKELERİNİZİ VE YORUMLARINIZI BEKLİYORUM VE KONUYA GEÇİYORUM :)

[Gizli içerik (içeriği sadece cevap yazarak görebilirsin.)][Gizli içerik (içeriği sadece cevap yazarak görebilirsin.)][Gizli içerik (içeriği sadece cevap yazarak görebilirsin.)][Gizli içerik (içeriği sadece cevap yazarak görebilirsin.)]
[Gizli içerik (içeriği sadece cevap yazarak görebilirsin.)]
eline saglık

canxrose

Drug Free
uzmannnnn
Credits
0

[Gizli içerik (içeriği sadece cevap yazarak görebilirsin.)][Gizli içerik (içeriği sadece cevap yazarak görebilirsin.)][Gizli içerik (içeriği sadece cevap yazarak görebilirsin.)][Gizli içerik (içeriği sadece cevap yazarak görebilirsin.)]
[Gizli içerik (içeriği sadece cevap yazarak görebilirsin.)]
Eline sağlık

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar