Neler yeni

Önemli GENEL BAN AFFI HK. (1 Viewer)

SpyDark 

🎩
1111xx
Credits
1,200,598
images (5).jpeg

Değerli İmhatimi Üyeleri

00.00 itibari ile banlanan üyelerin cezaları kaldırılacaktır. Üyelerimizin banları bir kereye mahsus affedilecektir.Siz değerli üyelerimiz den ricam lütfen FORUM KURALLARI 'nı okumanız kurallar gereği forum İçinde aksıyon almanızdır. Banları açılan üyelere gerekli nezaketi gösterip aranıza alıp foruma kazandırmaya özen gösterelim. Birlikten kuvvet doğar sevgi ve saygı ile..

BAN AFFINDAN YARARLANAMAYAN SUÇLAR
* Dolandırıcılık
* CC
* Yöneticilere Hakaret

İMT YÖNETİM

Son düzenleme:
Credits
4,215
Ekli dosyayı görüntüle 3117

Değerli İmhatimi Üyeleri

00.00 itibari ile banlanan üyelerin cezaları kaldırılacaktır. Üyelerimizin banları bir kereye mahsus affedilecektir.Siz değerli üyelerimiz den ricam lütfen FORUM KURALLARI 'nı okumanız kurallar gereği forum İçinde aksıyon almanızdır. Banları açılan üyelere gerekli nezaketi gösterip aranıza alıp foruma kazandırmaya özen gösterelim. Birlikten kuvvet doğar sevgi ve saygı ile..

* Dolandırıcılık
* CC
* Yöneticilere Hakaret
*Toxicler

İMT YÖNETİM
Yöneticilere hariç herkese sövcem ve açılcaakkk

yada vazgeçdim şrfz dex 12den sonra banlar

QuickSilver

Rüzgarın Oğlu
majorrr
Credits
873
Ekli dosyayı görüntüle 3117

Değerli İmhatimi Üyeleri

* Dolandırıcılık
* CC
* Yöneticilere Hakaret
*Toxicler

İMT YÖNETİM
Hayırlı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar