• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

GGMatiK v2.0 – Gelir Giderlerinizi Basitçe Hesaplayın(C#)(Yeni Sürüm)(Ücretsiz)

Mr.Emre

RedMaster
Programın yapıcısı ücretsiz olarak dağıttığı için paylaşıyorum. işinizi görebilir.

Merhaba arkadaşlar. Daha önce 1.versiyonunu yayınlamış olduğum bizzat kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda geliştirmiş olduğum GGMatiK programının 2.versiyonuyla karşınızdayım. İlk versiyonukullananlar bilirler ki, tamamen kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda ve hızlı bir şekilde geliştirmiş olmamdan ötürü arayüz tasarımını pek önemsemeden derleyip yayınlamıştım.
Nihayet biraz zaman buldum ve programa biraz makyaj yapmaya karar verdim
?
Sanırım bu yeni versiyonuyla biraz daha yakışıklı, nur topu gibi bir programımız oldu.
Daha öncede bilgi verdiğim üzere C# diliyle yazmış olduğum GGMatiK v2.0 programında yine aynı şekilde SQLite DB kullandım. Veritabanı kısmında herhangi bir değişikliğe gitmedim(hızlı+ücretsiz+pratik bir db olması nedeniyle).
Programla ilk defa karşılaşacaklar için dilerseniz program hakkında biraz bilgi vereyim. GGMatiK v2.0 programıyla, aylık olarak ne kadar geliriniz ne kadar gideriniz oldu bunları kayıt altına alıyorsunuz. Ay bazlı hesaplama ve listeleme yaptırabiliyorsunuz.
O ayki gelir eğer gideri karşılamıyorsa direkt eksiye düştünüz şeklinde bilgilendirme alıyorsunuz. Ayrıca ilgili aya ait gelir yada gideri direkt olarak MS-Excel’e gönderebiliyorsunuz.
Dediğim gibi tamamen kendi ihtiyaçlarımdan ötürü geliştirdim ve belki benim gibi aylık olarak mali durumunu izlemek isteyen birileri varsa onlarında işini görür diye paylaşmak istedim. Son derece kolay ve kullanıcı dostu bir arayüz yazmaya çalıştım.

Dosya Boyutu : 9.3MB
İndirmek için : https://www.muratyalcin.com.tr/ggmatikv2/GGMatiKv2.exe

 
Arayüzü karmaşık değil, gider ve gelirlerin toplamını göstermişsin ve bir aşağısında da bu ikisinden ne kadar kaldığını gösterseydin daha güzel olabilirdi. Ama yine de süper olmuş, kullanışlı bir uygulama.
 
Üst Alt