• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Gmail Telefonun Yanında Mı Vb. Geçme

Katılım
Mar 10, 2020
Mesajlar
7
Tepkime puanı
2
Puanları
3
Yardım edebilecek var mı lütfen bu benim için çok önemli ilerde karşılıksız kalmayacaktır size temin edebilirim Gmail'in şifresini biliyorum fakat farklı bir oturumdan açtığımdan dolayı telefonun yanında mı diye bir uyarı çıkıyor nasıl geçebilirim bu şifreleri darkcometrat ile aldım darkcomet rat kullanarak geçilebilir mi bu gmailden onay yapmam lazım bilgisayar kullanıcısı anlamadan (konuyu yanlış yere açmış olabilirim lütfen kusura bakmayın)
 
Katılım
Eyl 14, 2019
Mesajlar
425
Tepkime puanı
919
Puanları
93
Yazın geçiliyordu ama artık geçmek imkansıza yakın telefondan maili kaldırıp numarayı geçersiz bırakman lazım.
 
Katılım
Eyl 11, 2019
Mesajlar
88
Tepkime puanı
30
Puanları
18
Merhaba, tam olarak gmail gibi mail sağlayıcılarının telefon onayını geçmek mi istiyorsunuz? Eğer anladığım buysa elimde farklı çeşitte metotlar bulunuyor.
 
Katılım
Mar 14, 2020
Mesajlar
2
Tepkime puanı
1
Puanları
3
Android 4.1.1 rom sürümünü yükleyip, ayalardan google hesap ekle yaparak gmaile giriş yapabilirsin eskiden işe yarıyordu ama şimdi kapattılar mı bilmiyorum
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst