Neler yeni

Deface greenhack.org hacked (1 Viewer)

Credits
39,242
Aynı turkz gibi İndex bastınız eklenti ve tasarım için bize yazdınız
@Abush dedi onlar turkz gibi lamer değil İndex basmazlar admin olduğu sayfaya
Bende dedim sanalda 2 en güvenli yamuk yapmayan forum var dedim imt spy

Bizde onun şifreyi size verdik index basmasınız diye ama gelip

Sonra üye çaldınız diye İndex bastınız dedi
Vio tanımam ama çok güvenli adam olduğunu duydum

Spy ekibi vionun yt sini almış
Bizim abush da foruma davet etmiş bunlarda üye çaldınız demis
Vio zaten forumda abush 2 defa davet etmiş onu geçtim yaptığınız davranış abush olsa abush da çok suçu Yok

Forumun sunucuu ve domainini bana ait

Abush adına İndex basmış olmanız bende alakalar eder

Sizce siz benim hakkımı yemedinizmi
Bana İndex basmış olmanız ile spy ekibine güvendim bana İndex bastı yazık be
Sizde turkz gibi çıktınız

Bu olaylara benim açımdan bakın abush ve Loki adına bakmayın benim açımdan bakın.

Ben bunu hak etmedim spy de yamuk olmaz dedm yaptıniz şey ayıbın kendisi oldu

Greenhack.org sunar.

OJPSFEPSJEOPSOJFPOESJPSEOJOPFOESJPSJOFEFSPJSEPJSEPFSJFPSJFSEFOSEOJPFESJESFJO aga bişi ekleyemiyorsan git bi araştır kusura bakma enayisin kardeşim kim olursa olsun vermiceksin xenferonun forumda zaten yeterince eklenti var al ordan eşşek olma biraz araştır hayat **Hassas-icerik** gibidir kıpır kıpır olmayıp eşşek gibi yatarsan biride gelir üstüne binip sana tecavüz eder bundan sonra gidip araştırırsın bakarsın yoksada böyle tecavüz edilirsin bu kaçınılmazdır ve ne derler bilirsin tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakıcaksın

Credits
89
Bisey soracam. Turk Hack Team denmi turediniz. Green Team ordada varda. Green Hack hemen hemen ayni isimler gibi. Yaniliyormuyum. Birde index basilsada forumu tekrar acmissinizindex
İndex yedik diye forumu kapatmakmı İndex sm ile yedim her İndex yemeden forum kapatılmaz size inat o Forum açık kalacak lamerler sizi admin olduğu siteye İndex basan lamer bu yapılan Hack forum değildir çakalıktır.

Spy ye asla güvenmeyin
Eklenti ve tasarım adı ile bize İndex bastılar aynı turkz gibi

Credits
89
valla burası imt spy değil imt ye laf ettirmem .. ikinci olarak sana elli kere demiş olmama rağmen pass verip durma diye hala aynı kafadasın iki eklenti kuramıyorsan ne dıye forum açıp işletiyorsun yaz Google ye orda bile nasıl kurulur edilir videolu anlatımı vardır mutlaka.. Şifre verdik ettık bastılar vs buda saçma verme bastırma güvenliğini sağla kimseye güvenme.
Pass vermedik yönetici yetkisi verdik

Credits
89
OJPSFEPSJEOPSOJFPOESJPSEOJOPFOESJPSJOFEFSPJSEPJSEPFSJFPSJFSEFOSEOJPFESJESFJO aga bişi ekleyemiyorsan git bi araştır kusura bakma enayisin kardeşim kim olursa olsun vermiceksin xenferonun forumda zaten yeterince eklenti var al ordan eşşek olma biraz araştır hayat **Hassas-icerik** gibidir kıpır kıpır olmayıp eşşek gibi yatarsan biride gelir üstüne binip sana tecavüz eder bundan sonra gidip araştırırsın bakarsın yoksada böyle tecavüz edilirsin bu kaçınılmazdır ve ne derler bilirsin tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bakıcaksın
Eklenti kurmayı biliyoruz abush vermiş size

Credits
363

Vio zaten forumda abush 2 defa davet etmiş onu geçtim yaptığınız davranış abush olsa abush da çok suçu Yok

Bu olaylara benim açımdan bakın abush ve Loki adına bakmayın benim açımdan bakın.

Greenhack.org sunar.
Tanımadığın adama yönetim panelini vermek nedir bro tanısan bile kimseye bilgilerini vermemen lazım kendin hallet sorununu çok index yersin sen böyle.

Şimdi konuyu açan arkadaş gelir bu konuya yazılan tüm yorumları sildirir aynısı oldu daha önce :D

Credits
0
İndex yedik diye forumu kapatmakmı İndex sm ile yedim her İndex yemeden forum kapatılmaz size inat o Forum açık kalacak lamerler sizi admin olduğu siteye İndex basan lamer bu yapılan hack değildir çakalıktır.

Spy ye asla güvenmeyin
Eklenti ve tasarım adı ile bize İndex bastılar aynı turkz gibi
Lamer mi dedin. Lamer sensin lan. Ilerizekali seni. Cpanel kisminin bilgilerini neden veriyorsun. Kurucunun adamlarini caliyorsun. Neden imt adami sessizce goturur ya. Lamersin la sen. Burda kavgada etsek ben imt yi seviyorum. Seninkisi imt ye ihanet etmek. Kotu birseymi yazdim ileri zekali. Bana laf cakmissin. Neden zoruna gitti..Turk Hack forum Team in kalintisi seni. Telegram vardi green senmisin diycemde. Durust degilsinki THT adina calistiginida soylemezsin. Cigerim bi python kodlamayi ogrenmis. Baskada bi seye yaramazsin.

Revonzy 

do not even afraid of god
1111xx
Credits
125,656

Greenhack.org sunar.
lmaoo lol zart zurt akali mid lane

Revonzy 

do not even afraid of god
1111xx
Credits
125,656
amınakoyum ben bu yeni nesili anlamıyorum ya indexi yiyolar bi kerede demiyolar ki ben index yedim beni siktiler yok şöyle oldu yok ben verdim yok şunu şöyle yaptık he yarragım he göte giren şemsiye daha açılmaz ya o indexe cevap vericeksin veremiyorsanda ben indexi yedim diyip oturup köşende aglayacaksın o index ana sayfanda duruyor mu duruyor daha neye çabalıyorsun yedin bi kere indexi adminlerini iyi seçememen yada insanlara çok güvenmen bu senin suçun bundan index yiyip aglaman seni üste çıkarmaz aksine daha çok aptal oldugunu gösterir öyle her 15 20 zonesi alan forum açarsa sonuçlarınada katlanır çocuklar bilgilenin kendinizi koruyacak düzeye gelin sonra düşünürsünüz forum morum işlerini

SkullZ 

unutulanlar.py
titan
coderr
Credits
4,377
@greenhacklucy Senden on bin kat bilgili bir çok insan gördüm, hepsi ilk indexte kapattı forumu, gururuna yediremediği için. SM ile kapatanda oldu, sunucudan erişimle hacklendiği için kapananda. Bende burasını anlamıyorum ya zaten.. SM Hack forum değildir diyip, SM ile index yiyorsunuz. Gerçekten, acınası insanlarsınız. Bizim siktir ettiklerimizi aç köpekler gibi beklemiş, sonra direkt saldırmışsınız. Forumunuz boktan boktan mernis vs. sikimlerle dolu, oradan buradan çarpma çırpma forum açarsanız indexte yersiniz btk engeli de, yazık, sanal dediğin ne insanları gören bu alem, sen ve senin gibi yarım insanlara kalmış.

Credits
829
@greenhacklucy Senden on bin kat bilgili bir çok insan gördüm, hepsi ilk indexte kapattı forumu, gururuna yediremediği için. SM ile kapatanda oldu, sunucudan erişimle hacklendiği için kapananda. Bende burasını anlamıyorum ya zaten.. SM Hack değildir diyip, SM ile index yiyorsunuz. Gerçekten, acınası insanlarsınız. Bizim siktir ettiklerimizi aç köpekler gibi beklemiş, sonra direkt saldırmışsınız. Forumunuz boktan boktan mernis vs. sikimlerle dolu, oradan buradan çarpma çırpma forum açarsanız indexte yersiniz btk engeli de, yazık, sanal dediğin ne insanları gören bu alem, sen ve senin gibi yarım insanlara kalmış.
ritalix gece tgden yazip panel istedi aq yok spya eklenti yazdirdik panel ver test edecem diye , xenforo demodan attim eyw dedi canli panel lazim diye bende direkt sorgulamadan verdim paneli niye sorgulayayim amk cunku bu insan benim en guvendigim dostum amk hic bi suphe olmadan saldim index yiyecegim aklimdan bile gecmedi cunku guveniyordum , full perm saldim bi baktim kahpelik yapilip page containerdan index basilmis :dd bide kustahca "index basarsam diger forumundada yetkim vardi orayada basardim" dedi , mesajlari silmeseydi burayada atardim , iyi forumlar :)

SkullZ 

unutulanlar.py
titan
coderr
Credits
4,377
ritalix gece tgden yazip panel istedi aq yok spya eklenti yazdirdik panel ver test edecem diye , xenforo demodan attim eyw dedi canli panel lazim diye bende direkt sorgulamadan verdim paneli niye sorgulayayim amk cunku bu insan benim en guvendigim dostum amk hic bi suphe olmadan saldim index yiyecegim aklimdan bile gecmedi cunku guveniyordum , full perm saldim bi baktim kahpelik yapilip page containerdan index basilmis :dd bide kustahca "index basarsam diger forumundada yetkim vardi orayada basardim" dedi , mesajlari silmeseydi burayada atardim , iyi forumlar :)
Sen olayı anlamıyorsun dimi, sen ritalix'ten almissin ama bizzat ben kendi ellerimle bastım size. Artık nasıl girmişsem, kaç gün geçmesine rağmen götünüzün üstüne oturamıyorsunuz. Eğer azıcık aklınız bassa, yetki bile verseniz tema düzenleme yetkisine kadar vermezsiniz herkese. Sanalın orospusu olmuş siteniz ByThor'dan sonra, gelmiş bana burada laf sallıyorsun, benim "göya" sorgumu alıp hikayene atıyorsun falan.. Canım benim, yüreği yeten evime gelsin çayımı içsin. Yüreğiniz kadar konuşun, siz gibi 2 kuruşluk adamın tehditine sadece "haha" diye gülerim, bana abi diyordunuz abi, abilik yaptık, doydunuz kalktınız soframdan, şimdi ben kalktığınız için başınıza yıktım evinizi. Sence kim suçlu, onu düşün.

Credits
829
Sen olayı anlamıyorsun dimi, sen ritalix'ten almissin ama bizzat ben kendi ellerimle bastım size. Artık nasıl girmişsem, kaç gün geçmesine rağmen götünüzün üstüne oturamıyorsunuz. Eğer azıcık aklınız bassa, yetki bile verseniz tema düzenleme yetkisine kadar vermezsiniz herkese. Sanalın orospusu olmuş siteniz ByThor'dan sonra, gelmiş bana burada laf sallıyorsun, benim "göya" sorgumu alıp hikayene atıyorsun falan.. Canım benim, yüreği yeten evime gelsin çayımı içsin. Yüreğiniz kadar konuşun, siz gibi 2 kuruşluk adamın tehditine sadece "haha" diye gülerim, bana abi diyordunuz abi, abilik yaptık, doydunuz kalktınız soframdan, şimdi ben kalktığınız için başınıza yıktım evinizi. Sence kim suçlu, onu düşün.
Ritalixe dost diyordum o kadar dost idi ki sorgusuz sualsiz panel saldim ona hemde full perm :D , suan bazi seyleri kisitlayipta vere bilirdim diyorum da ne faydasi , ritalix metinin pub olmus infosunu falan stye atiyosun dedi pub olmussa niye bu kadar taktiniz ona :d , ben kendimden 1 ay sonra anadan olmus insana bile abi diyorum kardesim diyorum , cunku karsimda ki insana saygim var , suan ise ortada ne bi hurmet nede bi saygi var :)

SkullZ 

unutulanlar.py
titan
coderr
Credits
4,377
Ritalixe dost diyordum o kadar dost idi ki sorgusuz sualsiz panel saldim ona hemde full perm :D , suan bazi seyleri kisitlayipta vere bilirdim diyorum da ne faydasi , ritalix metinin pub olmus infosunu falan stye atiyosun dedi pub olmussa niye bu kadar taktiniz ona :d , ben kendimden 1 ay sonra anadan olmus insana bile abi diyorum kardesim diyorum , cunku karsimda ki insana saygim var , suan ise ortada ne bi hurmet nede bi saygi var :)
herkes ilk soluğu beni ifşalamakta alıyorda ondan takıyorum çee bu ortamda saygı olmasaydı seni forumun meydanında sikerek bağırtırdım da, işte. Bizim de abilerimiz var, onlara saygısızlık etmeyiz biz.

Credits
0
Bunlarda hic utanma yok. Adama gahbece adamini elinden almaya calismissin. Bilmezki nerde oldugunu. Herkesin bir imha gunu vardir sloganiyla baslayan bir forumda oldugunu unuttu herhalde. Şemsiye döte girmiş açilirmi o şemsiye. Açilmaz dimi. Azda yemissin. Adminler android telefonunu hacklese ozelini buraya atsa abooo boku yersin. Herkesin unutma bir özeli vardır. O ozel seyler buraya atilsa belkide ciplak resimlerin cikar ne biliyim. O zaman rezil kepaze kalirsin konusamazsin bile. çee

Credits
829
herkes ilk soluğu beni ifşalamakta alıyorda ondan takıyorum çee bu ortamda saygı olmasaydı seni forumun meydanında sikerek bağırtırdım da, işte. Bizim de abilerimiz var, onlara saygısızlık etmeyiz biz.
spde okuduğun ilk okula kadar yazarsan, elbette herkes ilk soluğu seni ifşalamakta alır:D
Bunlarda hic utanma yok. Adama gahbece adamini elinden almaya calismissin. Bilmezki nerde oldugunu. Herkesin bir imha gunu vardir sloganiyla baslayan bir forumda oldugunu unuttu herhalde. Şemsiye döte girmiş açilirmi o şemsiye. Açilmaz dimi. Azda yemissin. Adminler android telefonunu hacklese ozelini buraya atsa abooo boku yersin. Herkesin unutma bir özeli vardır. O ozel seyler buraya atilsa belkide ciplak resimlerin cikar ne biliyim. O zaman rezil kepaze kalirsin konusamazsin bile. çee
şimdi sana gelelim bi bakıyorum baya bi ustalaşmışsın şemsiye konusunda , ya sen çok soktun şemsiyeyi , yada sana şemsiye haddinden fazla girmiş :D, bence şemsiye çok girmiş ondan sende bu tecrübe :d , adminler android işletim sistemli telefonunu hacklerse bütün özelini buraya atarsa boku yersin demişsin, tek bir cihaz kullanmıyorum :D ve diğer kullandığım cihazları hiç bir şekilde sanal için kullanmıyorum, hiç bir cihazımdada kendime ait o senin dediğin kadar özel bi resim bulunmuyor :d , vakit harcayıp yazdığın şeylede bi tek sen rezil kepaze olursun :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar