Neler yeni

Deface greenhack.org hacked (1 Viewer)

Credits
0
Se
spde okuduğun ilk okula kadar yazarsan, elbette herkes ilk soluğu seni ifşalamakta alır:D

şimdi sana gelelim bi bakıyorum baya bi ustalaşmışsın şemsiye konusunda , ya sen çok soktun şemsiyeyi , yada sana şemsiye haddinden fazla girmiş :D, bence şemsiye çok girmiş ondan sende bu tecrübe :d , adminler android işletim sistemli telefonunu hacklerse bütün özelini buraya atarsa boku yersin demişsin, tek bir cihaz kullanmıyorum :D ve diğer kullandığım cihazları hiç bir şekilde sanal için kullanmıyorum, hiç bir cihazımdada kendime ait o senin dediğin kadar özel bi resim bulunmuyor :d , vakit harcayıp yazdığın şeylede bi tek sen rezil kepaze olursun :)
Semsiye girmis arkaya ki ciyak ciyak zorlanircasina konusuyorsun. Niye zoruna gidiyorki. Siten hacklenmis ne yapalim. Sikilmis amin davasi olurmu

Credits
0
"siten hacklenmis ne yapalim?" alakan olmayan konuya boş yorum yapma o zaman :)
Alakam yokmu la beni cildirtma bak bulurum seni. Ver la adres gelem seni tekme tokat dovemde aklin basina gelsin. Bu formun uyelerini sogutacak telkinlerde bulunma. Bak admin seni banlamadi. Sen dua et buraya. Ne bilirsiniz kardeslik aile duygularini. La olum niye anlamiyorsun. Adam sana izah etti. Sucun adam calmak. Kiskanm imt yi cigne bir sakiz gibi seninde olsun. Falim sakizinda boyle derdi çee sakiz olmussun haberin yokki

Credits
829
Alakam yokmu la beni cildirtma bak bulurum seni. Ver la adres gelem seni tekme tokat dovemde aklin basina gelsin. Bu formun uyelerini sogutacak telkinlerde bulunma. Bak admin seni banlamadi. Sen dua et buraya. Ne bilirsiniz kardeslik aile duygularini. La olum niye anlamiyorsun. Adam sana izah etti. Sucun adam calmak. Kiskanm imt yi cigne bir sakiz gibi seninde olsun. Falim sakizinda boyle derdi çee sakiz olmussun haberin yokki
imtyi kıskandığım falan yok nerden çıkardın bilmiyorum, bul tabi istersen ne tr vatandaşıyım ne de trde yaşıyorum

Credits
829
istersende cildir istersen delir,beni tekme tokat dövecek güçte bile değilsindir, bu forumun üyelerini soğutacak bişey de demedim , sadece sana boş yorum yapma dedim bu arada alakan bile yok, iyi forumlar :)

Credits
6,277
istersende cildir istersen delir,beni tekme tokat dövecek güçte bile değilsindir, bu forumun üyelerini soğutacak bişey de demedim , sadece sana boş yorum yapma dedim bu arada alakan bile yok, iyi forumlar :)
Azıcık adam olsan dost dediğin adamın açığını gözetip ondan prim kasmak için dört gözle beklemezdin ihanet ediyorsun ve hala foruma mı geliyorsun :d ? SM veya değil yediniz indexi ağlamanın lüzumu yok hadi kaybol birdaha görmiyim seni azıcık adam olsan abi kardeş dediğin adamı ifşalamazdın zaten senden artık ne adamlık ne insanlık beklerim.

Credits
829
Azıcık adam olsan dost dediğin adamın açığını gözetip ondan prim kasmak için dört gözle beklemezdin ihanet ediyorsun ve hala foruma mı geliyorsun :d ? SM veya değil yediniz indexi ağlamanın lüzumu yok hadi kaybol birdaha görmiyim seni azıcık adam olsan abi kardeş dediğin adamı ifşalamazdın zaten senden artık ne adamlık ne insanlık beklerim.
azıcık adam olsan mı :) adamlıktan sen mi konuşuyosun? , yönetimden atılan vioyu geri davet ettim bunada prim kasmak dediniz :D,ihanet ediyomuşum :d, dediğim gibi kardeş veya abi demem saygımdandı isyer benden 1 ay büyük olsun ben yine o insana hürmetinden abi derim , şuan ortada saygı ve hürmet denilen bir şey kalmadı,gah diyosun metinin pub olmuş infosu gah sen ifşaladın :D , istediğini yap eski dost daha çok görürsün beni :)

Credits
0
imtyi kıskandığım falan yok nerden çıkardın bilmiyorum, bul tabi istersen ne tr vatandaşıyım ne de trde yaşıyorum
Kiskaniyorsun. Hem dızsın hem xırxızsın.. çee dızo seni. Utanma yok. Birde seni vuramazmışım. Vav korktum. Ben taekwondocuyum. Siyah kemer 2.danim var..ver adresini sana naryo cegi yopcegi atayim. Sag sol aparkat krosede vursam yere serilirsin.. dızo.dikkat polis burda dızzo var

Credits
0
Kiskaniyorsun. Hem dızsın hem xırxızsın.. çee dızo seni. Utanma yok. Birde seni vuramazmışım. Vav korktum. Ben taekwondocuyum. Siyah kemer 2.danim var..ver adresini sana naryo cegi yopcegi atayim. Sag sol aparkat krosede vursam yere serilirsin.. dızo.dikkat polis burda dızzo var

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar