Neler yeni

Information Hacker Sevgili (1 Viewer)

kircherau

Poyraz
kidemli152
Credits
0
Hiç Hacker veya oyun bağımlısı bir sevgiliniz oldumu. Benim olmasını çok isterdim düşünsenize beraber oyun oynuyosunuz ne bilim siteleri hackliyosunuz siteler botnetlerinizi zombilerinizi salıyosunuz hespi hayal dünyasında olur ben çok isterdim ama zor eğer öyle bir sevgilisi olanlar bizimle paylaşırmısınız?
ah keşke

Credits
0
Hiç Hacker veya oyun bağımlısı bir sevgiliniz oldumu. Benim olmasını çok isterdim düşünsenize beraber oyun oynuyosunuz ne bilim siteleri hackliyosunuz siteler botnetlerinizi zombilerinizi salıyosunuz hespi hayal dünyasında olur ben çok isterdim ama zor eğer öyle bir sevgilisi olanlar bizimle paylaşırmısınız?
kral ben olamadımki o olcak .d

DarksoN

Beyaz Takkeli
majorrr
Credits
285
Hiç sevgilim olmadı ama olursa bilgilerimi onla paylaşmak isterdim. Niye olmadı bilmiyorum, sanırsam bedboy değilim halbuki temiz biriyim namazımı dahi kılıyorum. Hayali bile güzel geliyor açıkcası; beraber ctf çözmek, yarışmalara katılmak... Yine hayallere daldık iyi mi :D
Ama bir yandan da ihtimalinin az olduğu aklıma geliyor böylece mutsuz oluyorum. Nedenlerinden birkaçı; tembellik, hemen olmasını istemesi, zaman, sevgilimin olmaması... gibi.
Malesef ki hayatta filmler gibi bazen hayallerde olmuyor :(

D4RİUS 

THE NOXUS CONQUEROR
onursal
Credits
701
amq biz kız bulamaıyoz nefes alsın diyoz yeter diyoz bunlar hacker neymiş efendim gamer lan amq 1 gün hoca karşı cinsi sormuştu hocaya one hcam yeniliyormu demiştim millet bu kadar yokluktayken bulupta sikmeyen ne bilim yani

SHuTTeRLooK

Forumun en eski üyelerinden :)
stad
cracker
Credits
424
Herkes sevgilisi ile acılı ve tatlı birer anı anlatmış. Hiç sevgilim olmadığı için bir hikaye bulamıyorum. Bizim bakkal hüseyin amca vardı onunla sabahlara kadar server root yapardık. Dükkanına gittiğimde bir paket sigara verirdi. Sigaraya başlama sebebim amk hüseyin amcası. Burdan senin amk hüseyin amca neden çok güzel kızlar varken senin gibi erkek milfle bunları yaptım anlamıyorum :(
Ulann memo
IOQWERUIQWEUIOROIADSFIOASFUDIASUIDOF

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar