Neler yeni

Hacker Vedat (1 Viewer)

Credits
0
Vedat (Wasted) iyi çocuktu hergün spy forumunda takılıp program indirip ratlı mı ratsız mı diye kontrol ederdi fakat bir kusuru vardı çok fazla TeamSpeak3 sunucularında takılıp çatışmalı filmler izlemeyi seviyordu.

Birgün bu düzen değişti ve bilgisayarı yok oldu. Vedat brazzersta oynamaya kararlıydı.

Götünüze güveniyorsunuz ama çok salaksınız. Spydan bana gelen küfürler devam ettikçe bunu yapmaya devam edeceğim vedatın ibreti alemlik videosu telefonumda durmaktadır izlemek için telegramdan iletişime geçiniz. Kurallar gereği vedatın bilgilerini paylaşmayacağım.

DPRFJX.png

Son düzenleme:

s0ng0ktrk

SON GÖKTÜRK
majorrr
Credits
0
Vedat iyi çocuktu hergün spy forumunda takılıp program indirip ratlı mı ratsız mı diye kontrol ederdi fakat bir kusuru vardı çok fazla TeamSpeak3 sunucularında takılıp çatışmalı filmler izlemeyi seviyordu.

Birgün bu düzen değişti ve bilgisayarı yok oldu. Vedat brazzersta oynamaya kararlıydı.

Götünüze güveniyorsunuz ama çok salaksınız. Spydan bana gelen küfürler devam ettikçe bunu yapmaya devam edeceğim vedatın ibreti alemlik videosu telefonumda durmaktadır izlemek için telegramdan iletişime geçiniz. Kurallar gereği vedatın bilgilerini paylaşmayacağım.

DPRFJX.png
Atsana tg'den bana kullanıcı adım -> s0ng0ktrk ? ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar