Neler yeni

hackerlığa adım (1 Viewer)

D4RİUS 

THE NOXUS CONQUEROR
onursal
Credits
701
SELAMÜNALEYKÜM
SIFIRINDAN BAŞTAN YEnİ bİR SAYFA AÇICAZ BİLENLER HEM BİRAZ ARTI alır hemde konuları pekiştirmiş olurlar.biz profesyonel olana kadar devam edicez eğer desler kabul görürse hem canlı hemde sistemde onu işleyicez İNŞALLAH

1.adım hacker olmak istediğinize düşündünüz taşındınız ve karar verdiniz tamam burası okey [burası ilk adımdır]
2.adım niye hacker olmak istiyorsun amacınız ne belirlenmessen kendinize bir kimlik oluşturammassanız hackerlığın en önemli adımı olan kimilk belirlenmeden mahrum kalır hacker olmasasanız ve her işledğiniz konuda aklınızda kalır ileriye dönük adımlar atmassınız
3.adım tamam kimliğimizi belirledik ama kime göre kendimize göremi sadece kendinize göre kimlik belirlerseniz hackerlıkta ilerleymessiniz çünkü yaptığınız işler kaderinizi çok etkiliycek şimdi size birkaç seçenek vericeğim ama sizin daha fazla göreviniz olucak o yüzden siz etraflıca düşünmelisiniz
1.seçenek insanlara [ hangi insanlara burası düşünülmesi lazım ] MÜSLÜMNLARA
2. devletlere [ şimdi sadece TÜRKİYE diyceksiniz ama unutmayalım ki MÜSLÜMAN IZ ] İSLAM DEVLETLERİNE
3.hackırlara göre [ buda önemli siz düşmanlarınızın gözünde nasıl gözükçeksiniz ] MÜSLÜMAN HACKER
kendinize göre [ siz ne olcaksınız buda öneli kendinizi hayaledin ] ben ALLAH [C.C.] SEVDİĞİ İSLAM YOLUNDA SAVAŞAN
4 en önemlisi ALLAH [C.C.] ve RASULLAH [S.A.V] A GÖRE siz kimsiniz ] ALLAH [C.C.] YOLUNDA GAZA EDEN

hackerlık ta ki kişiliklere bakıcaz
1. beyaz şapkalı : bu tür hacker lar şu an komutanlarımızn bulunduğu bizimde aday olduğumuz kime göre derseniz yukarda parantazlerin yanında koyduğum genellemlerden giricez biz şuan beyaz şapkalı hacker adayıyız ama anonymous veya pkk ya göre siyah şapkalıyız biz sistemleri korumaya yönelik çalışan ALLAH [C.C.] NUN RIZASI İSLAM DEVLETLERİNİN İYİLİĞİ İÇİN çalışan hackırlarız benim hackerların genel amacı budur

2.gri şapkalı : bunlar ortadır wite gibidirler ama illegaldırlar bizim illegal Forum kısmımız diyelim ama bir deil biyelim şöyle düşünleim bir hırsız evimize girdi etrafa baktı güvenlik açıklarını çözdü ve not bıraktı şu cam çok alçakta bir çerçeve tak diye ne kadar bize benzeselerde bir deiliz onlarla biz açığız saldırıdada savunmadada

3.siyah şapkalı : bunlar ise her türlü illegal Forum işlere bulaşan devletlere bankalara kısacası teknoljinin olduğu her yere girer bizim tam tersimiz ve bizim düşmanlarımız anonymous buna örnek hatta ay yıldız timin onlar hacklemesi bizim amaçlarımı ortaya koyuyor

şimdi buraya kadar kimlğimiz artık oluştu dediğimiz gibi artık ilk adımımızı attık şimdi siber dünyaya giricez unutmayın 5 dk ya hacker olmaz bir hacker oda 5 sene önce düşünün 5 sene önce sabah akşam çalışan bu işe gönül veren 5 sende olaşıyor biz artık 9 seneye profesyönel oluruz oda çok zor çünkü teklonoji o zaman 90 basıyorsa şimdi 160 da gidiyor buda bizim geri kalmamamız gerektiğini gösteriyor artık en baştan 0 dan başlıycaz size canlı vidodada anlatımlarımız olucak şimdi devam edelim

unutmayın hacker infazcı deildir hackerlar infazcı olduğu gibi insanlara ellerinden geldiği kadar şans verek doğruya çağırak infaz fazlına geçmektedir bu kurallar kime geçerli şimdi bir pkk lı gördünüz bugün DEVLETİMİZİN yaptığı gibi onları çağırmak lazım bizde uyarı mızı vericez geri dönmesse infaz

şimdi biraz sağlığa adım atalım bildiğimiz gibi bir hacker ın bilgisayarı onun eli gibidir ayrı olamazlar buda bize bağzı kötü alışkanlıklar ve açıklar kazandırır unutmayın eğer bu işleri göz önüne almassanız göz gider bel gider ee hackerlıkta gider o yüzden nasıl durucağımızdan tuşları nasıl kullanmamız gerektiğine kadar bilmemiz lazım sadece bilmemiz gerekmez çoumuz belkide bilirz ama uygulamayız unutmayın günlük değişir ama normal bir insanın 4 saatten fazla durması zararlıdır her yerine artık hacker ların siz düşünün tamam bunları da göz önüne aldık

dedeğim gibi 0 dan başlıycaz bilgisayardan başlıycaz parçalarına vs. hepsine giricez unutmayın bu girişti burda size bilgi vermedim aama ilk admımızı ve en önemli admımızı attık bunu attık gerisi İNŞALLAH ALLAH [C.C.] İZNİYELE SU GİBİ GELİR

dinlediğiniz için teşekkürler bu sadece ilk adımdı ama en önemlisi 2 derstle bilgisayarı ayrıntılı iç ve dış şekilde inceleyeceğiz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar