Neler yeni

Hata (1 Viewer)

SpyWhite

kriptohaberleri.co
ez152
Credits
3,291
iyi günler dilerim öncelikle hepinıze
msfconsol da exploit çalıştırırken ; Exploit completed, but no session was created hatası veriyor
düzeltemedim bir türlü yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

ViciOuS

========
onursal
Credits
30
port yönlendirmelerin kapalı olduğu içindir sanırım sende çoğu kişiyle aynı sorunu yaşıyorsun CGNat ip havuzunda olduğunu düşünüyorum bu yüzdende dış bağlantı sağlayamıyorsun portlardan dolayı ip adresini web tarayıcından sorgula daha sonra modem arayüzüne gir ve bak ikisi aynı değilse dediğim durumdan dolayı bağlantı alamıyorsundur

SpyWhite

kriptohaberleri.co
ez152
Credits
3,291
port yönlendirmelerin kapalı olduğu içindir sanırım sende çoğu kişiyle aynı sorunu yaşıyorsun CGNat ip havuzunda olduğunu düşünüyorum bu yüzdende dış bağlantı sağlayamıyorsun portlardan dolayı ip adresini web tarayıcından sorgula daha sonra modem arayüzüne gir ve bak ikisi aynı değilse dediğim durumdan dolayı bağlantı alamıyorsundur
bunu nasıl düzeltebilriz biliyorsan yardımcı olurmsun?

ViciOuS

========
onursal
Credits
30
bunu nasıl düzeltebilriz biliyorsan yardımcı olurmsun?
bunun çözümü malesef statik ip almak olacak internet sağlayıcılarından ipv4 32 bitlik ip ürettiği için artık bitmeye yakın bu yüzdende internet sağlayıcıları ipv6 ya geçmek maliyetli olacağı için cgn havuzu oluiturup seni içine atıyorlar 1 ip numarası ile örnek 10 kişi bağlanıyo vpn gibi düşün bu yüzdende açtığın portlar yönlenmiyor çözümlere gelirsek

kesin çözüm olarak
1. statik ip alacaksın ücret verip

kesin olmayarak denemen gereken çözümler ise
1. ngrok
2. no-ip
3. dnsduck

bunları dene ama pek işe yaramayacaklar yinede araştır dene hadi kolay gelsin

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar