Neler yeni

Havij 1.17 pro güncel (1 Viewer)

Credits
1,445
ben haviji satın almışım avast kurulu virus olarak algılamadı oncedende eset kullanıyordum oda algılamamıştı ben sanmıyorum haviji virus olarak gorecegini bunda bi bokluk var ama neyse indiren güzel bir rat yedi

Credits
1,615
ben haviji satın almışım avast kurulu virus olarak algılamadı oncedende eset kullanıyordum oda algılamamıştı ben sanmıyorum haviji virus olarak gorecegini bunda bi bokluk var ama neyse indiren güzel bir rat yedi
Konuyu sileyim isterseniz ama bayadır kullanıyorum başka sürümlerde denedim onlarıda virus olarak algıladı

Credits
1,445
Konuyu sileyim isterseniz ama bayadır kullanıyorum başka sürümlerde denedim onlarıda virus olarak algıladı
hayır virus olup olmadığina bende emin değilim simdi cracklenmiş oldugu icin dosyalara bakmadim ama icinde crack programi felan cracklenmia exe dosyasi onuda öyle algilamis olabilir yada içinde gercek trojende olabilir bilemeyiz bence sqlmap kullanın ücretsiz virus derdi yok tercih kullanicıların

Credits
194
özelleştirme yapamıyorsun ki adam akıllı ne iğrenç bir sistem o.
1602859718703.jpeg
Sağda ki 2. monitörüm.
Bir de şuna bak mükemmel.
Arkadaşlar bir kere şunun tadına varın daha windows'a geçmek istemezsiniz.

Clintwood

amigo
ez152
Credits
0
hack toolları virüs olarak algılanır bu normaldir , windows kullanmayın kendi anti virüsünde bile açık çıkan bir sistem.
Olaya öyle bakma :) Adamlar her virüs için ayrı güncelleme gönderemez. Virüs programları veritabanı mantığıyla çalışıyor yeni virüsler için güncelleme gönderiyorlar ki eğer tespit ederlerse. Onun dışında fudlanmış ratları bile görebiliyor. Virustotal Windows ile aynı veritabanını kullanıyor. Virustotal = Windows. Korumasına bir şey diyemem kökünden sökemiyor. Demek ki hekırlar Microsoft'un yazılımcılarından iyi.

Credits
194
Olaya öyle bakma :) Adamlar her virüs için ayrı güncelleme gönderemez. Virüs programları veritabanı mantığıyla çalışıyor yeni virüsler için güncelleme gönderiyorlar ki eğer tespit ederlerse. Onun dışında fudlanmış ratları bile görebiliyor. Virustotal Windows ile aynı veritabanını kullanıyor. Virustotal = Windows. Korumasına bir şey diyemem kökünden sökemiyor. Demek ki hekırlar Microsoft'un yazılımcılarından iyi.
imza mantığı :D

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar