• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Hedef Hakkında İstihbarat Toplama // CheaTeR HATS

adri@n

imhatimi.org
Merhabalar,
Bu konumuzda hedef hakkında istihbarat, yani bir diğer adıyla hedefin haberi olmadan bilgi toplamayı göstereceğim.


Telefon Numarası

Hedefin telefon numarası elinizdeyse eğer TürkCaller, TrueCaller veya diğer, telefon numarasından isim bulma uygulamaları ve programlarından yararlanarak hedefin isim
soy isimine ulaşabilirsiniz. Ayrıca operatöründen isim soy ismini ücretli bir şekilde öğrenebilirsiniz.


İsim Soyisim

Hedefin İsim Soy ismi veya Sanaldaki kod adı belli ise ''finduser'' gibi toollardan yararlanıp hedefin sosyal medya hesaplarını tespit etmeye çalışabilirsiniz. Ayrıca ''kiminismi.com'' sitesinden de arama yapabilirsiniz.

Sosyal Medya


Hedefin sosyal medya adresini bulduktan sonra fake bir kız hesabı açıp iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğinizde ise hedefin isim soy isimden tutun da annesinin babasının ismine, şehrine, evinin adresine kadar ulaşabilirsiniz. Her şey sizin sm yeteneğinize kalmış.

Rapor

Örnek bir rapor şablonu oluşturun. Aldığınız bilgileri şablona doldurun. Zamanla şablonun dolduğunu farkedeceksiniz. Şablon dolduğunda ise hedefin raporu elinizde olacak, isterseniz sanalda yayın isterseniz rapora bakıp bakıp gülümseyin :D

Örnek Şablon Olarak Bunu Kullanabilirsiniz :

Adı-Soyadı :
Telefon Numarası :
İl / İlçe :
Yaş :
Doğum Tarihi :
Nerede Yaşıyor :
IP Adresi :İMHATİMİ.ORG // Hats Hack Team
 
Üst Alt