• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

hedef kişinin gerçek konumunu bulma (seeker)

xkrumanl

Özel Ekip
LV
0
 
Katılım
Nis 22, 2020
Mesajlar
362
Tepkime puanı
847
Puanları
143
Awards
1
Konum
Sızma ve Prestij Ekibi
Web sitesi
anonfiles.com
Seeker toolu ile hedef kişinin online real konumunu öğrenebilirsiniz. Şuan serveo çökük down olarak gözüküyor o yüzden örnek link bırakamıyorum. Sizlere nasıl kurulur göstereyim. Bilgisayardan uzakta olduğum için termux için yapacağım aynısını linux için sudo komutu ile yapabilirsiniz.

git clone
https://github.com/thewhiteh4t/seeker

Bunu yazarak toolu indirelim ardından içine girelim

cd seeker

Evet toolun içindeyiz ben direk chmod777* yazarak hepsine yetki veriyorum.

Şimdi gerekli eklentiler sizde zaten kurulu olur eğer termuxu bir süredir kullanıyorsanız. Yok ise çalıştırırken eksik olan eklentiyi size söyler en altta onu pkg veya pip ile indirin ve eklentileri tamamlayın. Şimdi python seeker.py ile çalıştıralım.

[+] Checking Serveo Status...[ DOWN ]

Yazarsa serveo şuan hizmet veremiyordur baska zaman deneyin orada on yazarsa size bir link vericektir o linke kişinin tıklaması yeterlidir. Gerçek reel konumu ve bir kac bilgisi gibi şeyler size iletilecektir. Termux ekranında görüceksiniz. Konumu size googlemaps olarak yolluyor bu sayede mapte gezerek tam yerini öğrenebilirsiniz.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst