• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Hem para kazanın / Hem ermeni kandırın

Izdırap

Коми Крайм Иры хъауай дан, брат !
Düşündüm ki piyasada çok fazla spesifik olarak belirli bir bölgeye çok fazla hedef alınarak saldırı yapılmıyor.
Ben de neden ermenilerin boktan güvenliğini geçip populer bankalarından birinin scriptini yapmıyım ki dedim.
hem siz dostlarım kazanır. hem ermenileri kandırırsınız. Ayrıca iki ülke düşman olduğu için suçlu iadesi konusu mu ? hiç sanmam gelip bu adam script kullanmış bu adamı bize ver de diyemez.

Login sayfası;
Hidden content
You need to reply to this thread in order to see this content.

Giriş sonrası yapılan oto ( otomatik ) yönlendirme;
Hidden content
You need to react to this post in order to see this content.

Alınan Data bilgi;
Hidden content

İndirme Linki;
Hidden content
VirusTotal;
Hidden content

Düşündüm ki piyasada çok fazla spesifik olarak belirli bir bölgeye çok fazla hedef alınarak saldırı yapılmıyor.
Ben de neden ermenilerin boktan güvenliğini geçip populer bankalarından birinin scriptini yapmıyım ki dedim.
hem siz dostlarım kazanır. hem ermenileri kandırırsınız. Ayrıca iki ülke düşman olduğu için suçlu iadesi konusu mu ? hiç sanmam gelip bu adam script kullanmış bu adamı bize ver de diyemez.

Login sayfası;
[Hidden content]

Giriş sonrası yapılan oto ( otomatik ) yönlendirme;
[Hidden content]

Alınan Data bilgi;
[Hidden content]

İndirme Linki;
[Hidden content]

VirusTotal;
[Hidden content]
bklmm

Üst Alt