Neler yeni

Herşey Bügün Başladı (1 Viewer)

Credits
1,445
Ben NUKE geçen sene bugün foruma katılıyorum herşey nikini hatırlamadığım bir defacerın injectorda imt adına miror almasıyla başlıyor kayıt oluyorum birkaç dakika baktıktak sonra burdaki ortamı görüyorum worthless ile tanışıyorum sonra mece yazıyorum ve mec bana 3 konu açarsam rütbe vereceğini söylüyor grandpa olarak takılıyorum korona süreci başladığındada bağımlısı oluyorum konular açıyorum yeni kişiler tanışıyorum mart nisan mayıs aylarında foruma katkımı en yüksekte tutuyorum ve mod oluyorum kocareisle aktifliği yükseltmeye çalışırken herakles geliyor ve beraber el ele veriyoruz konular açıyoruz felan sonra lqm sonra dayı rose geliyor derken forum 3 bin üye oluyor dayınında ekstra katkılarıyla forumu zirveye çıkartmaya devam ediyoruz gerçekten burdaki herkes kalitesini kanıtlamış bilgili kişiler ben imhatminde 1ci yılımı kutluyorum inşallah uzun süre daha aranızda bulunacağım burda yaptığımız muhabbet 10 da 10 yeri geliyor tartışıyoruz yeri gelioruz eğleniyoruz yeri geliyor bilgilenip bilgilendiriyoruz burayı seviyorum sizler değerlisiniz gerçekten burayı kurduğu için @Mectruy e ayrıca tekrardan teşekkür ediyorum sizlerede iyi forumlar diliyorum biz İMHA TİMİYİZ

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar