• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Her kese merhabalar / KAALI

Her kese Merhabalar ben KAALI , uzun süredir spydan farklı forumlarda takılıyordum bir ara Mectruy abinin profiline bakarken bu siteyi tekrardan hatırladım bende geleyim dedim.Bu forumdan @FataLworm ve @Mectruy abı başta olmak üzere @SpyDark dayıya ve @HeraklesEagle kardeşime selam yolluyorum :D , Mectruy abi yeni forum kurmaktan bahsediyordu burası az ve öz insanların yeri fazla boş muhabbet ve ego tatmini yok bende burada paylaşımlarımın devamını yapmayı düşünüyorum.Herkese iyi forumlar dilerim.

SpyWhite

Sıradan Biri
Selam, biz deepweb yani derin internette bulunan bir Türk topluluğuyuz, forumumuzda birbirinden farklı içerikler, bilgiler ve para kazanmak için yollar bulunmaktadır. Sen de aramıza davetlisin, hemen tor browser'ı indir linki yapıştır, kolayca üye ol ve bizden birisi ol!

Nasıl giriş yapacağını bilmiyenleri telegram kanalımıza bekliyoruz.

Bekliyoruz..
Lan daha dün ban attık bıkmak bilmıyorsunuz

NUKE

LORD OF İMHA TİMİ
Her kese Merhabalar ben KAALI , uzun süredir spydan farklı forumlarda takılıyordum bir ara Mectruy abinin profiline bakarken bu siteyi tekrardan hatırladım bende geleyim dedim.Bu forumdan @FataLworm ve @Mectruy abı başta olmak üzere @SpyDark dayıya ve @HeraklesEagle kardeşime selam yolluyorum :D , Mectruy abi yeni forum kurmaktan bahsediyordu burası az ve öz insanların yeri fazla boş muhabbet ve ego tatmini yok bende burada paylaşımlarımın devamını yapmayı düşünüyorum.Herkese iyi forumlar dilerim.
Hoş Geldin İyi Forumlar