Neler yeni

Hergün İmhatimi websitesinde gezinen insan (1 Viewer)

Z4T4R4

Hazır Ve Nazır Defacer
ez152
Credits
0
artık rahat ve güzel bi ortam kendinin değerini bilinmesini istediği için takılıyodur

B

Batum

IMG_20200420_172717.jpg

Bu kare her şeyi açıklıyor bence. Burada bir aile ortamı var. Sabah uyandığında bile dünyadan önce imt'de gözünü açıyorsun. Burada ki insanlar birer pırlanta, belirli seviyede insanlar. Herkesin işi gücü var ve emin olun ki forumda boş boş gezmiyorlardır bile. Kimisi Allah hayrına yardım etmek, kimisi ise eskileri yad etmek amacıyla foruma giriyorlar... Şahsen ben hem okuyorum hem ihtiyacım kadarıyla ticaret yapıyorum. Vakit bulabildiğim zamanlarda da foruma bakınıyorum kimler var kimler yok. Arada sırada çekirdeğimi kolamı alıp haber sitelerine göz atıyorum bakıyorum gündemde neler var neler yok. Bazen @Rubin (M.Ö 500. Yıllarda insta hesabı sözü veren arkadaşım) mesaj atıyor onunla sohbet muhabbet ediyorum. Forumda zmye yazanlar, yazdıklarım oluyor onlarla sohbet muhabbet ediyoruz... Burada her şey belirli bir seviyede, saygı ve sevgiyle ilerliyor. Böyle kalması ve üzerine daha güzel şeyler görmek üzere, sevgiyle, saygıyla... ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar