• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Herkese merhabalar

Kripton

İŞKOLİK
Hoşgeldin. Daha önce bizde spydaydık fakat egosunu tatmin etmek için yönetici çocuk gibi hareket edenler var. Ayrıca forumdaki (imt )üye, konu ve icraat kaliteside ortada. Bu yüzden spy'a geri dönmeyi düşünmüyorum tabi arkadaşlar ne der onu bilemem. Spydaki yöneticileri burda görmek hoş oluyor.

VenØm

içim kan ağlıyor
Hoşgeldin. Daha önce bizde spydaydık fakat egosunu tatmin etmek için yönetici çocuk gibi hareket edenler var. Ayrıca forumdaki (imt )üye, konu ve icraat kaliteside ortada. Bu yüzden spy'a geri dönmeyi düşünmüyorum tabi arkadaşlar ne der onu bilemem. Spydaki yöneticileri burda görmek hoş oluyor.
Arada geliyorum hocam burası da inşallah yükselicek :)

Hoşgeldin ancak bizi spyda hoş karşılamıyorlar dışlıyorlar o yüzden biz evimiz olan imt'de daha mutluyuz Obaa: