• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

HighExpress – Ultimate PHP Çok Satıcılı e-Ticaret Scripti

Katılım
Ara 2, 2019
Mesajlar
130
Tepkime puanı
47
Puanları
28
HighExpress – Ultimate PHP Çok Satıcılı e-Ticaret Scripti


HighExpress, bir PHP e-Ticaret Çok Satıcılı MarketPlace Script, HighExpress kendi çok satıcılı pazar oluşturmak için en iyi yoldur.
Alışveriş Scriptleri

HighExpress’in özellikleri, kurulumu çok basit, kullanışlı ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü, hızlı ve güvenli ve ayrıca düzenli olarak güncellenmesidir.

Highexpress, herhangi bir kullanıcının ürünlerini satın almasına ve satmasına izin verir ve ayrıca mağazanızın içeriğini yönetmek için gerekli tüm araçları içerir.


Neden HighExpress’i Seçmeliyim? Alışveriş Scriptleri
Kendi çevrimiçi mağazanızı yaratacaksanız veya satıcıların satışlarından kazanmaları için bir pazar platformu oluşturacaksanız, ihtiyacınız olan komut dosyası budur.

Neden?
Deneyimsiz bir kişi için bile modern, en uygun, basit ve sezgisel bir arayüze sahiptir.
Kesinlikle herkesin kendi mağazasını açmasına izin verir.
Yönetici ve Satıcılar için çevrimiçi ticaretinizi yönetmek için gerekli tüm araçlara sahiptir.
Son olarak, güvenli, hızlı ve düzenli olarak güncellenir.
Nasıl çalışır?
Her şeyden önce, kullanıcılarınıza sitenizde ticaret yapmak için uygun ve eksiksiz işlevsellik sağlayan bir pazar yaratırsınız.
Kesinlikle sitenizin yöneticisi de dahil olmak üzere herhangi bir kullanıcı pazarınızda kendi mağazasını oluşturabilir ve mallarını satabilir
Site yöneticisi, sitesindeki her satıştan kendisi tarafından belirlenen komisyon yüzdesini alır ve her bir dönem boyunca satıcıların kazançlarını öder.

Demo

Dosya Şifresi : www.phpscripttr.com


Script İndir
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst