Neler yeni

Önemli İMT VİP MEMBER aktif olmuştur (4 Viewers)

Private.

Falanlar ve Filanlar
kidemli152
Credits
1,403
Vip Üyelik Aktif Edilmiştir..

Bir çok üyemizin yoğun talebi üzerine VİP üyeliği daha erken faaliyete geçirme kararı aldık. VİP üyelik İMHATİMİ üyelerine özel Aylık 100 tl olarak belirledik bu rakamı makul fiyatta tutma sebebımiz tadını ve zevkıini yaşamanız için çünkü gerçekten çafçaflı bir görüntüye sahip olacaksınız. Private Class kategorisindeki birbirinden değerli konular siz değerli VİP üyelerinin elinin altında olacaktır.VİP üyelik siz değerli imt üyelerine forum da iyi bir fors yaratacaktır. VİP üyelik Avantajları şunlardır.

* Chatbox Renkli Yazma

* Hide ve yorum gizliliğinden etkilenmeme
* Sadece staff'a özel olan nick name parıltı
* Vip Üyeliğiniz sonucu reac ve msj sayınız kaç olursa rank atlama gününden etkilenmeden hangi rankı alma hakkınız tutuyorsa reaction ve mesaj sayınız o rankı elde etme şansı
* Vipe özel PRİVATE Class kategorisin de bulunan birbirinden değerli konulara ulaşma imkanı
* Gif Profil Fotoğrafi
* 5 Adet Nick değişme Hakkı
* Sınırsız Bump özelliği ile konularınızı daima zirvede tutma şansı

ödeme bilgileri

[ Ininal yollamak için barkod numaramız]
4002390300889

[ Papara No ]

2010872000
1136403445

Forumumuza hayırlı olmasını diliyorum. VİP üyelik almak isteyen üyeler pm yoluyla iletişim kurabilir ler. Aldiğiniz VİP üyelik ile forumun gelişmesine de katkıda bulunduğunuzu unutmayınız reklam olsun sunucu olsun bir şekilde destekte bulunuyorsunuz alan ve alacak olan arkadaşlarımıza yönetim adına teşekkürlerimizi iletiyorum..

Destek için güzel

Credits
1,086

Bir çok üyemizin yoğun talebi üzerine VİP üyeliği daha erken faaliyete geçirme kararı aldık. VİP üyelik İMHATİMİ üyelerine özel Aylık 150 tl olarak belirledik bu rakamı makul fiyatta tutma sebebımiz tadını ve zevkıini yaşamanız için çünkü gerçekten çafçaflı bir görüntüye sahip olacaksınız. Private Class kategorisindeki birbirinden değerli konular siz değerli VİP üyelerinin elinin altında olacaktır.VİP üyelik siz değerli imt üyelerine forum da iyi bir fors yaratacaktır. VİP üyelik Avantajları şunlardır.

* Chatbox Renkli Yazma

* Vip Üyeliğiniz sonucu reac ve msj sayınız kaç olursa rank atlama gününden etkilenmeden hangi rankı alma hakkınız tutuyorsa reaction ve mesaj sayınız o rankı elde etme şansı
* Vipe özel PRİVATE Class kategorisin de bulunan birbirinden değerli konulara ulaşma imkanı
* Gif Profil Fotoğrafi

ödeme bilgileri

1369303437504

[ Papara No ]
2010872000
1136403445

Forumumuza hayırlı olmasını diliyorum. VİP üyelik almak isteyen üyeler pm yoluyla iletişim kurabilir ler. Aldiğiniz VİP üyelik ile forumun gelişmesine de katkıda bulunduğunuzu unutmayınız reklam olsun sunucu olsun bir şekilde destekte bulunuyorsunuz alan ve alacak olan arkadaşlarımıza yönetim adına teşekkürlerimizi iletiyorum.
Vip uyelik icin nereye yazalim mesaj ?

why

ez152
Credits
179

Bir çok üyemizin yoğun talebi üzerine VİP üyeliği daha erken faaliyete geçirme kararı aldık. VİP üyelik İMHATİMİ üyelerine özel Aylık 150 tl olarak belirledik bu rakamı makul fiyatta tutma sebebımiz tadını ve zevkıini yaşamanız için çünkü gerçekten çafçaflı bir görüntüye sahip olacaksınız. Private Class kategorisindeki birbirinden değerli konular siz değerli VİP üyelerinin elinin altında olacaktır.VİP üyelik siz değerli imt üyelerine forum da iyi bir fors yaratacaktır. VİP üyelik Avantajları şunlardır.

* Chatbox Renkli Yazma

* Gif Profil Fotoğrafi

ödeme bilgileri

1369303437504

[ Papara No ]
2010872000
1136403445

Forumumuza hayırlı olmasını diliyorum. VİP üyelik almak isteyen üyeler pm yoluyla iletişim kurabilir ler. Aldiğiniz VİP üyelik ile forumun gelişmesine de katkıda bulunduğunuzu unutmayınız reklam olsun sunucu olsun bir şekilde destekte bulunuyorsunuz alan ve alacak olan arkadaşlarımıza yönetim adına teşekkürlerimizi iletiyorum..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar