Neler yeni

Mortojose

Just watch me :)
ez152
Credits
0
forumlarda react kasıyor anca dedigi kelimeye bak fgöçdfgfdg
kopyala yapıştırla günde 10 konu açıp react kasmaya çalışan benim zaten :d 3 tane konum var kanka kendinle beni karıştırman trajikomik. Herkes senin gibi değil instagramdan başka alanlarımız var :) Ayrıca senin gövde gösterisi diye paylaştığın hesap benim çerezim kenarda duruyo bakabilirsin @yusufdied. :) Sen gövde gösterisi diye 60k instagram hack paylaşırsın ben 50 tane zone paylaşırım bilmem anlatabildim mi :)

GnG

xxxx.com
majorrr
Credits
1,678
kopyala yapıştırla günde 10 konu açıp react kasmaya çalışan benim zaten :d 3 tane konum var kanka kendinle beni karıştırman trajikomik. Herkes senin gibi değil instagramdan başka alanlarımız var :) Ayrıca senin gövde gösterisi diye paylaştığın hesap benim çerezim kenarda duruyo bakabilirsin @yusufdied. :) Sen gövde gösterisi diye 60k instagram paylaşırsın ben 50 tane zone paylaşırım bilmem anlatabildim mi :)
Tag ws gel ozm 60k cerez ya

Mortojose

ez152
Credits
0
Tag ws gel ozm 60k cerez ya
@Dexrodaw Blood @Bysmartien @Weizy 3 ün yanında 1 i görmeden gülemem derdim gülermişim kardeşler ŞDKWQLŞDKMŞLQWMDLŞQWMDŞLWQMDLŞQWŞDNQWŞLDFNQWŞLFNŞQLWNFŞLQWNFŞLQWNFŞLQWJFŞLWQMFLŞMQWLŞFQMÖWİFÖİŞASFQWİŞFÖWQİŞFÖİASFÖŞİQWKFŞMŞFQWMKİFŞMAİSMFİQWMFİŞQWFİMWQLŞWMQLFİMQWLFMLQWNFQWNFNWQFNWQŞFJWQFWQLMASLASÖFLASFİASFLASJFLWKQFKWQFQWFWQF EKLWQDFQLWFJLKQWJLKEJLQWKJRLKWQJLRKJWQLKFJLŞKQWJFLKQWMNFŞLKSAMLŞKFMAKLSŞFNQWLKFŞNAŞKLSFNLKWQNFLKASNLKFNWQŞLKFNMŞQKLWFMLKQWŞMFŞLKASMFNLKWQNFLKWQNFLKQWNŞLKFNQWŞLKFMASLKFMWLKQFMLQKWMFQW

GnG

xxxx.com
majorrr
Credits
1,678
@Dexrodaw Blood @Bysmartien @Weizy 3 ün yanında 1 i görmeden gülemem derdim gülermişim kardeşler ŞDKWQLŞDKMŞLQWMDLŞQWMDŞLWQMDLŞQWŞDNQWŞLDFNQWŞLFNŞQLWNFŞLQWNFŞLQWNFŞLQWJFŞLWQMFLŞMQWLŞFQMÖWİFÖİŞASFQWİŞFÖWQİŞFÖİASFÖŞİQWKFŞMŞFQWMKİFŞMAİSMFİQWMFİŞQWFİMWQLŞWMQLFİMQWLFMLQWNFQWNFNWQFNWQŞFJWQFWQLMASLASÖFLASFİASFLASJFLWKQFKWQFQWFWQF EKLWQDFQLWFJLKQWJLKEJLQWKJRLKWQJLRKJWQLKFJLŞKQWJFLKQWMNFŞLKSAMLŞKFMAKLSŞFNQWLKFŞNAŞKLSFNLKWQNFLKASNLKFNWQŞLKFNMŞQKLWFMLKQWŞMFŞLKASMFNLKWQNFLKWQNFLKQWNŞLKFNQWŞLKFMASLKFMWLKQFMLQKWMFQW
Malmisin olm sen, randoma bak

GnG

xxxx.com
majorrr
Credits
1,678
Bide cerez mis didhdndud

Mortojose

ez152
Credits
0
kanka sağlam ta..ak geçtik senle tg de artık seni de s.klemiyorum böyle konularda kimin ne olduğu er geç belli oluyo :d hadi aeo

Mortojose

ez152
Credits
0
sen bunlardan başka hesabın yoktur dersin şimdi @albertmortens82759 al buda çöp. Kanka yanlış anlama tag falan çekmiyorum sadece senin gibi yeni bitme SoŞıL MeDyA ExPeRtLere baba tokadı atıyorum

Mortojose

ez152
Credits
0
140k lık hesabada geçtik 240k ada geçtik 340 ada ama sizin gibi yeni bitme aveller gibi kimseye gel tag ws demedik :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar