Neler yeni

Yeni Instagram hesap kapatma 2 günde Garantisi Benim (1 Viewer)

Credits
65
SELAM GENÇLER BUGÜN SİZE KÜÇÜK Bİ DESTEK SAĞLİCAM

1.Ilk önce 4 tane hesabımız olması gerekiyor ama yeni açılmamış olması lazım en az 1-2 aylık olsun yeter.

2-1. hesaptan taciz ve zorbalık olarak şikayet ediyoruz.

3-15Dk bekledikten sonra(eğer değerlendirildi gelmezse,gelirse kapanmaz)2. hesabımıza geçip ordanda taciz ve zorbalıkla şikayet ediyoruz.

4-15Dk sonra 3 hesaba geçip kendine zarar verme olarak şikayet ediyoruz.

5- 4.hesaba geçip 20Dk bekleyip spam atıyoruz.

6-http://https://help.instagram.com/contact/383679321740945?helpref=faq_content FORMU ATIYORUZ AÇIKLAMAYI AŞŞAĞIYA BIRAKIYORUM

Description: Hi instagram hack team this profile artificially collects likes , followers or shares to share the same content again and contact people for commercial purposes other than their consent. And it exhibits all credible threats and self-destructive behavior to harm others.
It targets individuals. Hate speech and discriminates people because of their race , national origin , religion , gender , sexual identity , sexual orientation , disability and illness.
Sadism against humans and animals is shared in content containing censored extreme violence , including images of violence and depictions of sexual assault. I believe that this behavior is contrary to the rules of instagram hack, and I would like to request that this account be removed from Instagram and for your information

TÜRKÇE HALİ
Açıklama : Merhaba instagram hack ekibi bu profil yapay olarak beğenme , takipçi veya paylaşim toplamak aynı içeriği tekrar paylaşmak ve insanlarla rızaları dışında ticari amaçlarla iletişime geçmektedir.
Ve başkalarına zarar vermeye yönelik tüm inandırıcı tehditler ve kendine zarar verici davranışlar sergilemktedir.
Bireyleri hedef almaktadır. Nefret söylemi ve insanları ırklarından , milli kökenlerinden , dinlerinden , cinsiyetlerinden , cinsel kimliklerinden , cinsel yönelimlerinden , engellilik hallerinden ve hastalıklarından dolayı ayrımcılığa tabi tutmaktadır.
İnsanlara ve hayvanlara karşı sadistlik şiddet görüntüleri ve cinsel saldırı tasvirleri dahil , sansürlenmiş aşırı şiddet barındıran içeriklerde paylaşmaktadır. Bu davranışların instagram hack kurallarına aykırı olduğunu düşünüyorum ve bu hesabın instagramdan kaldırılmasını talebinize ve bilginize arz ederim

1-2 GÜNE %90-95 İhtimalle hesap kapanır.

BU TAKTİKLE 4 K BİR HESABI KAPATTIM

UMARIM İŞİNİZİ GÖRÜR VE YENİ OLDUUM İÇİN HATALARIM VARSA ÖZÜR DİLERİM

Credits
425
SELAM GENÇLER BUGÜN SİZE KÜÇÜK Bİ DESTEK SAĞLİCAM

1.Ilk önce 4 tane hesabımız olması gerekiyor ama yeni açılmamış olması lazım en az 1-2 aylık olsun yeter.

2-1. hesaptan taciz ve zorbalık olarak şikayet ediyoruz.

3-15Dk bekledikten sonra(eğer değerlendirildi gelmezse,gelirse kapanmaz)2. hesabımıza geçip ordanda taciz ve zorbalıkla şikayet ediyoruz.

4-15Dk sonra 3 hesaba geçip kendine zarar verme olarak şikayet ediyoruz.

5- 4.hesaba geçip 20Dk bekleyip spam atıyoruz.

6-http://https://help.instagram.com/contact/383679321740945?helpref=faq_content FORMU ATIYORUZ AÇIKLAMAYI AŞŞAĞIYA BIRAKIYORUM

Description: Hi Instagram team this profile artificially collects likes , followers or shares to share the same content again and contact people for commercial purposes other than their consent. And it exhibits all credible threats and self-destructive behavior to harm others.
It targets individuals. Hate speech and discriminates people because of their race , national origin , religion , gender , sexual identity , sexual orientation , disability and illness.
Sadism against humans and animals is shared in content containing censored extreme violence , including images of violence and depictions of sexual assault. I believe that this behavior is contrary to the rules of instagram, and I would like to request that this account be removed from Instagram and for your information

TÜRKÇE HALİ
Açıklama : Merhaba Instagram ekibi bu profil yapay olarak beğenme , takipçi veya paylaşim toplamak aynı içeriği tekrar paylaşmak ve insanlarla rızaları dışında ticari amaçlarla iletişime geçmektedir.
Ve başkalarına zarar vermeye yönelik tüm inandırıcı tehditler ve kendine zarar verici davranışlar sergilemktedir.
Bireyleri hedef almaktadır. Nefret söylemi ve insanları ırklarından , milli kökenlerinden , dinlerinden , cinsiyetlerinden , cinsel kimliklerinden , cinsel yönelimlerinden , engellilik hallerinden ve hastalıklarından dolayı ayrımcılığa tabi tutmaktadır.
İnsanlara ve hayvanlara karşı sadistlik şiddet görüntüleri ve cinsel saldırı tasvirleri dahil , sansürlenmiş aşırı şiddet barındıran içeriklerde paylaşmaktadır. Bu davranışların instagram kurallarına aykırı olduğunu düşünüyorum ve bu hesabın instagramdan kaldırılmasını talebinize ve bilginize arz ederim

1-2 GÜNE %90-95 İhtimalle hesap kapanır.

BU TAKTİKLE 4 K BİR HESABI KAPATTIM

UMARIM İŞİNİZİ GÖRÜR VE YENİ OLDUUM İÇİN HATALARIM VARSA ÖZÜR DİLERİM
Eline sağlık güzel olmuş.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar