• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Instagram Hesapları Hackleme #1

Herkese İyi Geceler

İlk önce güvendiğiniz 2 kişi lazım neden derseniz görev dağılımı için.


Biriniz numara toplarken diğeriniz Whatsapp basacak.

Hesap düştü ne yapacaksınız ilk önce hangi ülkeden girdiğine ip adresinden bakacaksınız. Her vpn uygulamalarına güvenmeyin doğrulamaya düşer. Socks4 şüpheye düşürmeden girebilirsiniz şuan Socks4 çalışıyor mu bilmiyorum. Doğrulama düştü ne yapacaksınız tabi ki SM (Sosyal Mühendislik) konuşturacaksınız bir nebi kandırmaya çalışacaksınız ne yapıp edip kodu almaya çalışacaksınız. Hesaba girdiğinizde ilk önce maili hangi mail olmasını istiyorsanız onu yazın sonra maili bir daha değiştirin mailinize UTC. vs mailiniz değiştirildi diyecek hesabımı güvene al diyerek maili kurucu mail olarak değiştiriyorsunuz sonra telefonu değiştiriyorsunuz telefonu onaylayın ama kendi telefon numaranızı katmayınız eğer geri alırsa başınız belaya girebilir.

Diğer arkadaşınız ise arşiv botu ve ya fotoğrafları arşivleyecek hesap mavi tikli ise kullanıcı adı değiştirmeyin mavi tik gider değilse değiştirin son olarak hesabı dondurun 1 hafta açmayın şuan ki güncellemelerde neler oldu bilmiyorum Herkese İyi Forumlar Dilerim
Kendim yazdım alıntı değildir.

KANIT
 
Üst