Neler yeni

Instagram İtiraz Formları Fix Mi? (1 Viewer)

Credits
0
Öncelikle herkese merhaba, sizden yardım dilenmeye geldim. Aynı sorunu yaşayan bir çok kişi vardır diye düşünüyorum.
Öncelikle 1 ay önce hesabım sebepsiz kapandı, 38 formuna itiraz ettim ve 2 gün içinde açıldı. 1 hafta sonra yine birden arşivimde olan bir postu bahane alarak hesap kapandı, postta ihlal yoktu tamamen kendi hakkımda yaptığım bir şaka içeriği vardı. Hesap 20 k ve aktifti.
Ben kapanınca 24 saat sonra itiraz ettim, itiraz etmemin üzerine hesap bir kaç gün açılmadı. Tekrar itiraz ettim ve saçma bir şekilde itiraz formu göndermedi?
1 hafta sonra itiraz formu göndermeme izin verdi. instagram hack destek mailine de yazı gönderdim, asla geri dönüş ve yardımda bulunulmadı. E posta gelmeyince ilk 83 formunu denedim, e-posta gelmedi. Ardından ise 59 formunu denedim. Yine e posta gelmedi. Bu sefer farklı bir e posta yazarak 83 formunu denedim ve e posta geldi. Kodu kağıda yazıp itiraz ettim ama asla geri dönüş yapılmadı. 1 ay oldu, bir çok siteye baktım ve hiç birinin bana yardımı olmadı. Denemeye devam ediyorum, hesap benim için anı dolu. Alana kadar denemeye devam edicem, hesap silinmeden bana yardım edebilecek birileri var mı?
Ya da benimle aynı sorunu yaşayan birisi?
Beraber bu hesaplara bir çözüm bulabiliriz diye düşünüyorum. IMG-20220109-WA0030.jpg

Witcher 

QeyFrQ
titan
Credits
1,763
Bilmiyordum, yeniyim
sorun degil ☺️

Th3columbia 

Depresif ve agresif
majorrr
Credits
1,159
Öncelikle herkese merhaba, sizden yardım dilenmeye geldim. Aynı sorunu yaşayan bir çok kişi vardır diye düşünüyorum.
Öncelikle 1 ay önce hesabım sebepsiz kapandı, 38 formuna itiraz ettim ve 2 gün içinde açıldı. 1 hafta sonra yine birden arşivimde olan bir postu bahane alarak hesap kapandı, postta ihlal yoktu tamamen kendi hakkımda yaptığım bir şaka içeriği vardı. Hesap 20 k ve aktifti.
Ben kapanınca 24 saat sonra itiraz ettim, itiraz etmemin üzerine hesap bir kaç gün açılmadı. Tekrar itiraz ettim ve saçma bir şekilde itiraz formu göndermedi?
1 hafta sonra itiraz formu göndermeme izin verdi. Instagram destek mailine de yazı gönderdim, asla geri dönüş ve yardımda bulunulmadı. E posta gelmeyince ilk 83 formunu denedim, e-posta gelmedi. Ardından ise 59 formunu denedim. Yine e posta gelmedi. Bu sefer farklı bir e posta yazarak 83 formunu denedim ve e posta geldi. Kodu kağıda yazıp itiraz ettim ama asla geri dönüş yapılmadı. 1 ay oldu, bir çok siteye baktım ve hiç birinin bana yardımı olmadı. Denemeye devam ediyorum, hesap benim için anı dolu. Alana kadar denemeye devam edicem, hesap silinmeden bana yardım edebilecek birileri var mı?
Ya da benimle aynı sorunu yaşayan birisi?
Beraber bu hesaplara bir çözüm bulabiliriz diye düşünüyorum. Ekli dosyayı görüntüle 5301
Forum fix yemez Ağa senin hesaba kapanmıştır

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar