Neler yeni

iskorpitx Lamerliği (1 Viewer)

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,417
Vaktinde zone-h.org platformunda deface rekorları kıran iskorpitx amcamızın bir lamerliği olmuştu ancak o dönemlerde gülüp geçmiş açıklama bile yapmaya gerek duymamıştım.

iskorpitx bilgisayarının HOST dosyasını düzenleyerek imhatimi.com domaini hacklenmiş gibi göstermişti ve video çekmişti tabiki mirror yok alamazdı çünkü görüntü sadece kendi bilgisayarında görünüyordu , ben o zamanlar bu yaştaki bir adamın böyle lamerce birşeyi nasıl yapabildiğine akıl erdirememiştim ve konusunu bile açmamıştım, lakin googlede gezerken yine denk geldim ve tarihe not düşmek istedim. Kendisi 10 yıllık Hack forum kariyerinde bir tane bile hack sitesi veya hedef site hackleyememiştir.

LAMERSİN İSKORPİTX VE HEP ÖYLE HATIRLANACAKSIN

ZZZ

kidemli152
Credits
0
Dnsleri değiştim diyeceğini domain sayfasını gösterseydi ya amk bu ne video böyle yalan olduğunu hayatında 1 web sitesi kuran adam bile anlar 20 iq yazık vaktinde milletin bilinçsiz oldıuğu zamanların brute force kralı olarak kazanmıştır o mirrorlarıda belliki :D

GnG

xxxx.com
majorrr
Credits
1,738
Vaktinde zone-h.org platformunda deface rekorları kıran iskorpitx amcamızın bir lamerliği olmuştu ancak o dönemlerde gülüp geçmiş açıklama bile yapmaya gerek duymamıştım.

iskorpitx bilgisayarının HOST dosyasını düzenleyerek imhatimi.com domaini hacklenmiş gibi göstermişti ve video çekmişti tabiki mirror yok alamazdı çünkü görüntü sadece kendi bilgisayarında görünüyordu , ben o zamanlar bu yaştaki bir adamın böyle lamerce birşeyi nasıl yapabildiğine akıl erdirememiştim ve konusunu bile açmamıştım, lakin googlede gezerken yine denk geldim ve tarihe not düşmek istedim. Kendisi 10 yıllık hack kariyerinde bir tane bile hack sitesi veya hedef site hackleyememiştir.

LAMERSİN İSKORPİTX VE HEP ÖYLE HATIRLANACAKSIN

Yazik cidden

The - FaysaL 

Faysal Erdem
ÖLÜMSÜZ
pentester
Credits
107
Bu Kevaşe tohumunla msnden sövmüşlügüm vardı Tane tane mesaj yazardı ben tabi 77 Sülalesine söverken o daha a diye tıklıyordu. Bunu scriptlerinide yayinlamistik turkddlde ordada gelip rezalet cikarmaya calismitsi yok telif hakkı benim ıvır zıvır ,

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar