• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

ispanya 2.lig

Bilmediğiniz takımları neden oynuyorsunuz anlayamıyorum aq. İkisi de köy takımı. Bunun gibi insanlara güvenmeyin ne yaptıkları belli değil. Kalemi getir ***** sokup ağzından çıkarcam.

Beyler selam. Hesabın şifresini unuttum şifre sıfırlama da çalışmıyormuş, kaçtığım yok. Ne kadar sövseniz de haklısınız. Oynayan arkadaşlardan özür dilerim çok iddaalı konuştum. Sizden son bi şans istiyorum. Cuma günü sizlere telafi maksadıyla maç vereceğim o maç da tutmazsa istediğiniz fanteziyi üstümde uygulayabilirsiniz 😊

Beyler selam. Hesabın şifresini unuttum şifre sıfırlama da çalışmıyormuş, kaçtığım yok. Ne kadar sövseniz de haklısınız. Oynayan arkadaşlardan özür dilerim çok iddaalı konuştum. Sizden son bi şans istiyorum. Cuma günü sizlere telafi maksadıyla maç vereceğim o maç da tutmazsa istediğiniz fanteziyi üstümde uygulayabilirsiniz 😊
yok kardeşim. bize yapabileceğin tek iylik kupon paylaşmamak