Neler yeni

Kürtlerin Tarihi ! (4 Viewers)

Russav 

Hayalet
majorrr
Credits
891
Ortada sarcasm mı var bilemedim, ciddimiydi yorumlarındaki yükseliş anlamayamadım, ama eğer öyleyse çok gereksiz oldu bilesin değilsede bir imaysa özürde dilerim, ama "Ülkücü türk babaları" diyerek kızdığın şeyi sende yapmış oldun, burda herhangi bir ırkı yüceltici bir yönlendirmemeye gitmemiz gerekli yıllardır Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmaya alışmış, bu söylediklerinin astı astarı olmayan söylemesende olurdu cümleler bizede lazım olan şeyler değil açıksası okurkende üzüldüm. Diğer yorumlardaki cümleler ise kim neyi destekliyorsa desteklesin yanlış ise illaki çuvallayacaklardır. Bu devletin kimlerden miras kaldığını unutmayın onlara yakışır şekilde tavır takının. Kolay gele hepinize
Kardesim vala kusura bakma o ara bong vuruyordum kafam guzeldi beni pek ciddiye alma sen

ZZZ

kidemli152
Credits
0
Hdp pkk desteklemeyenleri yarrak kürek sözde bayrak simgeleri kullanmayanları yani Türk bayrağını benimseyen istediği dili konuşabilir istediği kültürü yaşıyabilir yeterki sevsin ihanet etmesin biz birlikte güzeliz. Bu kadar yazdık bari sevdiğim bir kürtçe şarkıyıda bırakayımda dinleyin :) (Not: Şarkının sözlerini araştırdım içinde pkk,hdp ne bilim terör örgütü lehine birşey yoktur.Gurbetle ilgili duygularını ifade ediyor)

Son düzenleme:

Mutarrif

defacermutarrif.com
majorrr
Credits
78
Sen Bu Yaşta Yalan Boktan Sıyası kelımeler konusursan ASarlar Seni Ha Siyaset Konusma Forumda O iğrenc Yazılarını kendine sakla burda buyuk ınsanlar var yasamıs gormus sen uzaktan kanald show izleyerek siyasetmı ogrenıon

Mizah
Babam Show Tv Yi Açar
Show Tv ;Hdpyi Destekleyenler Teroristir
Kürdler:eek:_O
Kanald ;Hdpyi Lanetlemelyız Yoksa Devlet Kanalımızı Kapatır
A Haber :Diyarbakırda Hdpli Teroristler Yürüyüş Miting Yaptı
Mitinge katılan Beno_O

Ülkücü Türk Babaları İse 10Yaşındaki Cocugun Yanında sıyası konusur Kürdlere Laf EDer Cocuk Buyur Ve Kürdleri Terorıst Bilir Ama O Cocuk Bu Dunyayı Kim İnşa Etti Bilmez Kürdlerin Soyunu Asırlardır Bile Bilmez
Buna Gülerim
çok boş yapmişsin hdp başlı başına pkkdır kendileri alçak bir toplumdur destekleyenler için diyirum kürt halkının dindar kesimide vardır onlar baştacıdır hdpyi destekleyenler domuzdur bana göre böyle

RaveNDarK

Adanalı
stad
Credits
290
Türk Bayrağının gölgesinde yaşayan bir sürü ırk var Kürdü var zazası var arabı var var oğlu var. Tarih bilginiz varsa bilirsiniz arap hocanın muhabbetini imamlık yapıp Türk'lerin güvenini kazanıp sonra da Türkleri arkadan vurduran bir hain olduğunu. Bu yüzden Türkiye'yi bölmek isteyen ırk yada topluluk zaten haindir. Türk toprağında bayrağının gölgesinde yaşıyorsan bunları yapamazsın gerisi teferruat.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar