Neler yeni

Kürtlerin Tarihi ! (1 Viewer)

Vio's

♡ßing0|_♡
majorrr
Credits
364
Sen Bu Yaşta Yalan Boktan Sıyası kelımeler konusursan ASarlar Seni Ha Siyaset Konusma Forumda O iğrenc Yazılarını kendine sakla burda buyuk ınsanlar var yasamıs gormus sen uzaktan kanald show izleyerek siyasetmı ogrenıon

Mizah
Babam Show Tv Yi Açar
Show Tv ;Hdpyi Destekleyenler Teroristir
Kürdler:eek:_O
Kanald ;Hdpyi Lanetlemelyız Yoksa Devlet Kanalımızı Kapatır
A Haber :Diyarbakırda Hdpli Teroristler Yürüyüş Miting Yaptı
Mitinge katılan Beno_O

Ülkücü Türk Babaları İse 10Yaşındaki Cocugun Yanında sıyası konusur Kürdlere Laf EDer Cocuk Buyur Ve Kürdleri Terorıst Bilir Ama O Cocuk Bu Dunyayı Kim İnşa Etti Bilmez Kürdlerin Soyunu Asırlardır Bile Bilmez
Buna Gülerim
kusura bakmada Türkiye de sana işkencemi ediyorlarda Pkknın Siyasetçi kolları olam Hdp yi savunuyosun adamların terörist olduğu apaçık ortada eğer yapabiliyorlarsa hadi kendi devletlerini kursunlar :)

Clintwood

amigo
ez152
Credits
0
by çakma prens kardeşim biraz haklı konuşuyor 1 tane bile kürt tanımayıp sırf millet kötü biliyor diye bütün bi ırkı kötü zanneden insanlar var fakat hdp pkklı orayı da inkar etmek gerekmiyor.

Credits
0
Sen Bu Yaşta Yalan Boktan Sıyası kelımeler konusursan ASarlar Seni Ha Siyaset Konusma Forumda O iğrenc Yazılarını kendine sakla burda buyuk ınsanlar var yasamıs gormus sen uzaktan kanald show izleyerek siyasetmı ogrenıon

Mizah
Babam Show Tv Yi Açar
Show Tv ;Hdpyi Destekleyenler Teroristir
Kürdler:eek:_O
Kanald ;Hdpyi Lanetlemelyız Yoksa Devlet Kanalımızı Kapatır
A Haber :Diyarbakırda Hdpli Teroristler Yürüyüş Miting Yaptı
Mitinge katılan Beno_O

Ülkücü Türk Babaları İse 10Yaşındaki Cocugun Yanında sıyası konusur Kürdlere Laf EDer Cocuk Buyur Ve Kürdleri Terorıst Bilir Ama O Cocuk Bu Dunyayı Kim İnşa Etti Bilmez Kürdlerin Soyunu Asırlardır Bile Bilmez
Buna Gülerim

Siyaseti bu kadar çok iyi bilen sayın arkadaş bana 9 eylülde yapılan çözüm sürecini anlatsana :D, asker kışladan çıkartıldığında " PKK HALKTIR HALK BURADA " diyerek tezahürat atanları anlatsana, Başkomutan Gazi Mustafa KEMAL ATATÜRKÜN büstünü indirenleri anlatsana, KATİL DEVLET DİYEREK TÜRKİYE CUMHURİYETİNE DİL UZATANLARI ANLATSANA hadi hepsini geçtim kürdistan diye havlaya havlaya gezenleri anlatsana hdpkk'nın vekillerinin terörist cenazelerinde ki bulunma sebeplerini anlatsana bana bunları anlat bende terörist olmadıklarını kabul edeyim kendimce :D

GnG

xxxx.com
majorrr
Credits
1,738
Siyaseti bu kadar çok iyi bilen sayın arkadaş bana 9 eylülde yapılan çözüm sürecini anlatsana :D, asker kışladan çıkartıldığında " PKK HALKTIR HALK BURADA " diyerek tezahürat atanları anlatsana, Başkomutan Gazi Mustafa KEMAL ATATÜRKÜN büstünü indirenleri anlatsana, KATİL DEVLET DİYEREK TÜRKİYE CUMHURİYETİNE DİL UZATANLARI ANLATSANA hadi hepsini geçtim kürdistan diye havlaya havlaya gezenleri anlatsana hdpkk'nın vekillerinin terörist cenazelerinde ki bulunma sebeplerini anlatsana bana bunları anlat bende terörist olmadıklarını kabul edeyim kendimce :D
O lafi diyen kisi benim mhp il teskilat baskanliginda kaydim oldugunu bilmiyor ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar