Neler yeni

Kız Tavlamayı Öğretiyorum Toplanın (1 Viewer)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DarksoN

Beyaz Takkeli
majorrr
Credits
285
Öncelikle eline sağlık NUKE. Bu taktiklerden bazılarını daha önceden de denemiştim ve işe de yarıyabiliyor. Bence en önemli olan hakkında bilgi toplamak olacaktır çünkü hedefi ne kadar iyi tanırsak o kadar yakın oluruz. Örnek vermek gerekirse bu kızın bizi sonradan aldatıp aldatmayacağını nerden bilebilriz? Bence dikkat edilmesi gerekir. Birde nedense çoğu asker olmak istiyor o konu hakkında da araştırmalarım devam ediyor ama bir türlü sonuç bulamadım :D

D4RİUS 

THE NOXUS CONQUEROR
onursal
Credits
701
Öncelikle eline sağlık NUKE. Bu taktiklerden bazılarını daha önceden de denemiştim ve işe de yarıyabiliyor. Bence en önemli olan hakkında bilgi toplamak olacaktır çünkü hedefi ne kadar iyi tanırsak o kadar yakın oluruz. Örnek vermek gerekirse bu kızın bizi sonradan aldatıp aldatmayacağını nerden bilebilriz? Bence dikkat edilmesi gerekir. Birde nedense çoğu asker olmak istiyor o konu hakkında da araştırmalarım devam ediyor ama bir türlü sonuç bulamadım :D
sonu yoksa taktiğe ne gerek var kız ve asker olma pek yan yane gelmiyor çoğu kolalrında pofidik çantayla erkeklere hava basıyor ama bazıları var helal onlara

Russav 

Hayalet
majorrr
Credits
891
konuyu pek okumadım ama sunu dıyıyım yıllardır bır kızın elıne dokunmadım tabı kalbım bı yanım eksık dıye tatava yapıor fakat benım dusunce tarzım şu herkes orospu cocudur sosyal medyadan uzgun oldugunu mutlu oldugunu hava atmayı gosterısı falan derken ıllakı bızde onların sevıyesınde olacaz da onlar bızle konusucak yok ole bısı sıktırsın gıtsınler olum benım bı yanım eksık olabılır ama boyle kızları gordukce kendımden tıksınıyorum

Russav 

Hayalet
majorrr
Credits
891
Görücü usülü evlenirim veya askerlik yaparım evım barkım yerıne tam oturur bırıyle tanısırım olgun ancak ozaman subatta askerım bu arada kacak geziodum tutanak tuta tuta kayıt yaptık tabi

Russav 

Hayalet
majorrr
Credits
891
Senin vereceğin taktiğin aq oturduğumuz yerde mahkemelik olduk
IMG_20200523_115914.jpg
koptumm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar