Neler yeni

Kaç Tane Hack Forum Hackledim ? (CEVAP) (1 Viewer)

Credits
397
AH ULAN DEĞERLİ DOSTLARIM....
ELİMDEN BİRÇOK FORUM GEÇTİ. AÇIKLAMA NEDENİM BİRÇOK KİŞİNİN SORMASIDIR.

Sıralıyorum : 1. Kasiirgahackteam.com (3 KEZ)
2. z-hackerz.com (ayrıca test siteleri z-hackerz.ml) (2 KEZ)
3. Charon6.com
4. Masterforums.org
5. Quantumturkey.org (Mareşal Sayesinde)
6. Fetihtim.org (MrSynox sayesinde) (2 KEZ)
7. CyberWog.com
8. AzHack.net (DAMAR SAYESİNDE)
9. DarkCyberzcom (Mareşal Sayesinde)
10. xenonyazilim.com
11. Hackportals.org (Mareşal Sayesinde)
Not : Unuttuğum Forum Varsa yorumlarda belirtin lütfen.

BU 11 FORUMUN YARISINDAN ÇOĞUNUN HİÇBİR HATASI YOKTU.
ÜZÜLEREK SÖYLEMEK İSTERİMKİ HİÇBİR AÇIKLARIDA YOKTU.
TEK AÇIKLARI İHTİYAÇTI. BU FORUMLARI TEK BAŞIMA İNDEXLEMEDİM.
YANIMDA BİLGİLİ ARKADAŞLARIMA OLDU TABİİ. 11 FORUM ARASINDAN 5 VEYA 6 TANESİNİ KENDİ BAŞIMA İNDEXLEDİM.

Şimdi Sorarsınız neden suçsuz insanlara index atıyorsunuz diye. Cevap şu şekilde. Sahibi olduğum FSecurity, Eski adıyla "Bozkurthackteam.com" zamanında index yedi. En yakın dostum tarafından. İsmi lazım değil (LETRX)
Ve o index beni geliştirdi. Şuan forumum güzel bir alexa rankına sahip ve birçok arama motorlarında Kendine Hack forum Forum diyen kolpa forumları tokatlıyor.
Letrx dostum iyi ki o indexi atıp rencide etti diyorum. Alınan her darbe sizi güçlendirmiyorsa toplayın tası tarağı siktir olup gidin açıkcası.
Zamanında Her forum index yemiştir. Ve kendini geliştirmeye vermiş bir insan o forumu kalkındırmıştır. Tek Gereken şey azimdir, yılmamaktır, yumruğa tekme ile cevap vermektir.
Açıkcası dostlarım bu atılan indexler bir son değil. Devamıda gelir elbet.(Gelişmeyi hak ediyorsa tabi :D)
O sıraladığım forumlar arasında yarısından çoğu ya domain değiştirdi yada direk kapattı siteyi gitti. Ayakta olan birkaçı sadece...

Size anlatmak istediğim şudur : Ne olursa olsun, Yılmayın...

Forumlar hacklenirken hiçbir açıktan yararlanılmamıştır(İNSAN AÇIĞI HARİÇ). Tamamen sosyal mühendislik ile index atılmıştır.

Saygılarımla...

Değerli İmhaTimi Ailesine zamanında verdikleri moralden dolayı teşekkürlerimi sunarım.
En Çokta Şu insanlara :
@Lexie
@Mectruy
@SpyDark
@ayaz
@MrSynox
Kimi Dostluklar edindim. Hiçbiri sanalı kadar ilham vermedi :)

Son düzenleme:

rus

python3/Ddosupra9.py
kidemli152
Credits
270
AH ULAN DEĞERLİ DOSTLARIM....
ELİMDEN BİRÇOK FORUM GEÇTİ. AÇIKLAMA NEDENİM BİRÇOK KİŞİNİN SORMASIDIR.

Sıralıyorum : 1. Kasiirgahackteam.com (3 KEZ)
2. z-hackerz.com (ayrıca test siteleri z-hackerz.ml) (2 KEZ)
3. Charon6.com
4. Masterforums.org
5. Quantumturkey.org (Mareşal Sayesinde)
6. Fetihtim.org (MrSynox sayesinde) (2 KEZ)
7. CyberWog.com
8. AzHack.net (DAMAR SAYESİNDE)
9. DarkCyberzcom (Mareşal Sayesinde)
10. xenonyazilim.com
11. Hackportals.org (Mareşal Sayesinde)
Not : Unuttuğum Forum Varsa yorumlarda belirtin lütfen.

BU 11 FORUMUN YARISINDAN ÇOĞUNUN HİÇBİR HATASI YOKTU.
ÜZÜLEREK SÖYLEMEK İSTERİMKİ HİÇBİR AÇIKLARIDA YOKTU.
TEK AÇIKLARI İHTİYAÇTI. BU FORUMLARI TEK BAŞIMA İNDEXLEMEDİM.
YANIMDA BİLGİLİ ARKADAŞLARIMA OLDU TABİİ. 11 FORUM ARASINDAN 5 VEYA 6 TANESİNİ KENDİ BAŞIMA İNDEXLEDİM.

Şimdi Sorarsınız neden suçsuz insanlara index atıyorsunuz diye. Cevap şu şekilde. Sahibi olduğum FSecurity, Eski adıyla "Bozkurthackteam.com" zamanında index yedi. En yakın dostum tarafından. İsmi lazım değil (LETRX)
Ve o index beni geliştirdi. Şuan forumum güzel bir alexa rankına sahip ve birçok arama motorlarında Kendine Hack Forum diyen kolpa forumları tokatlıyor.
Letrx dostum iyi ki o indexi atıp rencide etti diyorum. Alınan her darbe sizi güçlendirmiyorsa toplayın tası tarağı siktir olup gidin açıkcası.
Zamanında Her forum index yemiştir. Ve kendini geliştirmeye vermiş bir insan o forumu kalkındırmıştır. Tek Gereken şey azimdir, yılmamaktır, yumruğa tekme ile cevap vermektir.
Açıkcası dostlarım bu atılan indexler bir son değil. Devamıda gelir elbet.(Gelişmeyi hak ediyorsa tabi :D)
O sıraladığım forumlar arasında yarısından çoğu ya domain değiştirdi yada direk kapattı siteyi gitti. Ayakta olan birkaçı sadece...

Size anlatmak istediğim şudur : Ne olursa olsun, Yılmayın...

Forumlar hacklenirken hiçbir açıktan yararlanılmamıştır(İNSAN AÇIĞI HARİÇ). Tamamen sosyal mühendislik ile index atılmıştır.

Saygılarımla...

Değerli İmhaTimi Ailesine zamanında verdikleri moralden dolayı teşekkürlerimi sunarım.
En Çokta Şu insanlara :
@Lexie
@Mectruy
@SpyDark
@ayaz
@MrSynox
Kimi Dostluklar edindim. Hiçbiri sanalı kadar ilham vermedi :)
Charon6'da kullandığımız script en baştan kodlanan ve diğer tüm forumlardan farklı olan bir temaydı. Kim olursa olsun üzerinde açık bulunamayacak kadar en ince detayına kadar düşünülen bir scriptti. Fakat her şey scriptte bitmiyor, dostlarımızdan birisi yediği rat sonucunda admin paneline sızıldı ve indeximizi yedik. Ben hiçbir zaman site indexlemelerinde ratın ya da sm'nin bir Hack forum olduğunu düşünmem ama sonuçta indexi yedik mi, yedik. Ellerinize sağlık, her ne kadar scripti sıkı tutarsan tut insanların açığını unutabiliyorsun. En sonunda da paramız artık charon'a yetmediği için kapatmak zorunda kaldık ?

Lexie 

GalATAsaray
Legendary
Credits
25,440
Başarıların ve hırsın ile her zaman örnek olduğun için biz sana teşekkür ederiz, hep yanındayız❤

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar