Neler yeni

Coinsiz Kali Linux NMAP #1 (1 Viewer)

J

JFO

Sa İMT Ailesi Uzun Bi süreden Sonra Bi Seri Başlıyım Dedim Nmap Hakkında Çok Bi Döküman Göremedim Bende Paylaşayım Bari Dedim
Bu Konuda Nmap Tan Ve Bu seride Hangi Konuları Ele Alıcaz Bunları Yazdım İlerliyen Serilerini Müsait Oldukça Yazıcam
Revealed content
Hidden content
Konuyu Görebilmeniz için "Beğenmeniz ve Yorum yapmaniz" Gerekir.

GnG

xxxx.com
majorrr
Credits
1,738
Sa İMT Ailesi Uzun Bi süreden Sonra Bi Seri Başlıyım Dedim Nmap Hakkında Çok Bi Döküman Göremedim Bende Paylaşayım Bari Dedim
Bu Konuda Nmap Tan Ve Bu seride Hangi Konuları Ele Alıcaz Bunları Yazdım İlerliyen Serilerini Müsait Oldukça Yazıcam
[Hidden content]
Eline Sağlık hacım

• Like
Tepkiler: JFO

H3S3N 

EU
vip
Credits
615
[Hidden content]
Ben yeniyimde nmap ne için kullanılıyor ?

J

JFO

Nmap Sadice Port Taramada Kullanılmaz Ağ Haritası Çıkartma , İşletim Sistemi Tespit Etme , Güvenlik Duvarı Tespit Etmek İçinde Kullanılır

Yazıyı biraz dikkatli okusaydin az buz bi fikrin olurdu hedef sistemin portlarinin açık olup olmadığını firewall bypasslamakta
Portlarin açık olup olmamasi neye yarsr diyorsun exploitlemeye yarar @Perplex

baznx

https://www.instagram.com/baznxac
uzmannnnn
Credits
639
[Hidden content]
kiral

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar