Neler yeni

Kali Mi ? Parrot Mu ? (1 Viewer)

HackerWhoAmI

Ölürüm Türkiyem..!
majorrr
Credits
56
mantıksal olarak bakın şu olaya hala din diyorsunuz sorunlu musunuz kardeşim siz
Bak kendın dıyorsun mantıksal olarak bakın dıye o zman nıye dın konusunu acıyorsun ben hangısı populer ıse onu kullancam dıyom sen de dıyonkı dunyada en fazla hrıstıyan var sendemı hrıstıyan olacan ?
Sence senın sordugun soru daha mı mantıklı

Credits
194
Bak kendın dıyorsun mantıksal olarak bakın dıye o zman nıye dın konusunu acıyorsun ben hangısı populer ıse onu kullancam dıyom sen de dıyonkı dunyada en fazla hrıstıyan var sendemı hrıstıyan olacan ?
Sence senın sordugun soru daha mı mantıklı
hahaha
burada söylenen mesaja değil anlatılmak istenen mesaja bak

Eray B 

humorhat.com
stad
Credits
552
adamlar normal konuşuyolar uyarı nerden çıktıki :D bu arada fikrimi belirtiyim

Kali linux daha güzel ama sanki aşırı fazla ram yiyor ve linuxun geliştiriceleri kaliyi dahada özelleştirebilirlermiş daha fazla ekipman vs. ekleseler daha güzel olurmuş ama şuanki linuxda güzel

HackerWhoAmI

Ölürüm Türkiyem..!
majorrr
Credits
56

Kali linux daha güzel ama sanki aşırı fazla ram yiyor ve linuxun geliştiriceleri kaliyi dahada özelleştirebilirlermiş daha fazla ekipman vs. ekleseler daha güzel olurmuş ama şuanki linuxda güzel
Eray konustu Zaaa:

Credits
194

zaten için de tool var başka istediğin şey varsa sen indirebilirsin ama istemiyorsan parrot da daha daha çok var

Eray B 

humorhat.com
stad
Credits
552
zaten için de tool var başka istediğin şey varsa sen indirebilirsin ama istemiyorsan parrot da daha daha çok var
parrot hiç kullanmadım merak ediyorum bi ara deniycem :D :D ama ram yiyormu çok bilmiyorum sanal makineden çalıştırıyorum kali yi kasıyor :( dual boot yapıcam anakart zarar görüyor diyolar flashtan yapıcam diyom oda çok hata veriyomuş napiyim aq internet kafedenmi Hack forum yapiyim kehkeh: kehkeh:

Credits
194
parrot hiç kullanmadım merak ediyorum bi ara deniycem :D :D ama ram yiyormu çok bilmiyorum sanal makineden çalıştırıyorum kali yi kasıyor :( dual boot yapıcam anakart zarar görüyor diyolar flashtan yapıcam diyom oda çok hata veriyomuş napiyim aq internet kafedenmi hack yapiyim kehkeh: kehkeh:
parrot os çok düşük ramli bilgisayarlarda bile çalışabilir. Dual boot anakart'a zarar vermez yapabilirsin.

babyYoda

human
kidemli152
Credits
35
parrot mate security nin dual boot la kurduktan sonra sorunu oluyo. onun yerine kde kullanın derim. Ama ben şu an BackBox kullanıyorum. kali nin yeni temasını beğenmedim zaten parrotla aralaında pek de bi fark yok.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar