Neler yeni

Kali'siz siteye index basmak mümkünmüdür (1 Viewer)

Credits
0
Abilerim 2gb ram 32 bit bilgisayar da index basıp site çökertmek istiyorum eğer bana yardımcı olabilirseniz sizlere çok minnettar kalırım beni web hekır yapın :D :D

feartakva 

DAŞŞAKİSTAN CUMHURBAŞKANI
onursal
Credits
844
Şunu Demeke İstiyorum ki Bir Akıllı Sensin Diğer Veletler Gibi Direk İnsta Nasıl Çalınır Demiyorsun Ve Tebrik Ediyorum Seni
Sorunun Cevabı:
Tabi ki de Yapabilirsin Kali O Kadar da Önemli Değil Sadece Toolar(kurulu programlar) Ekli Bir İşletim Sistemi
Sana Gerekli Olan Programlar Havij , Burp Suite Şimdilik Bunların Kullanımları Bulunmakda Youtube de Bakabilirsin Bunlar Senin Sistemi Zorlıyacağıı Düşünmüyorum .

Credits
4,215
Şunu Demeke İstiyorum ki Bir Akıllı Sensin Diğer Veletler Gibi Direk İnsta Nasıl Çalınır Demiyorsun Ve Tebrik Ediyorum Seni
Sorunun Cevabı:
Tabi ki de Yapabilirsin Kali O Kadar da Önemli Değil Sadece Toolar(kurulu programlar) Ekli Bir İşletim Sistemi
Sana Gerekli Olan Programlar Havij , Burp Suite Şimdilik Bunların Kullanımları Bulunmakda Youtube de Bakabilirsin Bunlar Senin Sistemi Zorlıyacağıı Düşünmüyorum .
havijin aq

Clintwood

amigo
ez152
Credits
0
kali ne alaka? kali sadece araçları yüklü gelen bir işletim sistemi boşa kirlilik var herhangi bir linux olduktan sonra hiç önemli değil hangisi olduğu. Hepsini tek tek de kurabilirsin kirlilik olmaz en azından.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar