• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Kapatılan Instagram Hesabım Hakkında

Katılım
Eyl 11, 2019
Mesajlar
88
Tepkime puanı
30
Puanları
18
Hepinize selamlar, ben dün bir arkadaşımın instagram yayınına girmiştim ve bir kişi huzursuzluk verdiği için ailevi değerlerine küfür edip instagram hesabını kapatacağını söylemiştim. Sonrasında ertesi gün 2015-2016 yıllarında kurduğum instagram hesabım kapatılmış. Bu durumdan oldukça pişmanım, Instagram hesabımın e-postası, telefon numarası bana ait olmasına rağmen şifremi hatırlayamadığım için ve hesap kapatıldığı için şifreni mi unuttun? Seçeneğini hesabım kapatıldığı için bana bu duruma izin vermiyor. "Üzgünüz, bu kullanıcı aktif değil." Hatası almaktayım. Bu durumdan dolayı instagram destek talebini gönderemiyorum. Instagram hesabım facebook ile de bağlı durumdaydı fakat facebook ile giriş yap seçeneğine tıkladığım zaman hesabım kapatıldığı için sistem instagram şifremi girmemi istiyor. Instagram hesabımın 2000 takipçisi bulunuyordu fakat içerisindeki arkadaşlarım önemli olduğu için ve anılarım olduğu için WhatsApp üzerinden birisi ile görüştüğüm zaman biz yurt dışına para ödeyerek hesap açımı yapıyoruz diyerek 1500 TL para karşılığında, önceden ise kendim yaptığım için 400 TL gibi bir fiyatla açabileceğini söyledi. Bu forumda bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek insanların olduğunu düşünüyorum. Kısacası kapatılan instagram hesabımın şifresini bilmiyorum ve kişisel hesabımın taklit nedeniyle kapatıldığını düşünüyorum. Kapatılan instagram hesabım koşul ihlâlinden kapatıldı bu da sanırım taklit oluyormuş ve destek talebi gönderemiyorum. Destek talebi göndermeden veya instagram hesabıma giriş yapamadığım için destek talebi göndermenin bir yolu varsa instagram hesabımın açılması mümkün mü? Eğer mümkünse bana bu konuda daha ucuz bir fiyattan yardımcı olabilecek kral bir insan var mı?

"Şifreni mi unuttun?" bölümünde giriş bağlantısı göndermeye çalıştığım zamanda aldığım hata;
instagram.png
 
Son düzenleme:

KocaReis

𐱅𐰇𐰼𐰰
Katılım
Şub 29, 2020
Mesajlar
246
Tepkime puanı
447
Puanları
63
Konum
Tanrı Dağları
Merhaba genelde facebook üzerinden girişlerde şifreler aynı oluyor istersen onu bir dene eğer olmazsa forumda bazi konularda instagram rehberi konular var formlari doldur yolla bu is biraz uzun sürebilir corona nedeniyle
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst