Neler yeni

Kız Tavlama Sanatı [/Gülelim] (1 Viewer)

Kaisareia 

Düzenli Ordu
cracker
Credits
13,314
Sonuna kadar okumanızı tavsiye ediyorum ..

Part 1.
Fatura yatırmak için bankaya gidiyoruz. Bankadan 2 tane sıra numarası alıyoruz. Ve 1 saat sonra sıra numaramız yaklaşıyor. Yeni numara alan insanlar ile aranızda 300-350 kişi fark olmuş oluyor. O arada bir kız; numara alıyor ve sizinde hoşunuza gitti diyelim bu kız. Direkmen kızın yanına kendinizden emin bir şekilde gidip 'bende fazla numara var, vereyim de beklemeyin ' diyorsunuz ve veriyorsunuz. Bir teşekkür edip; yollarına devam edebilirler.. O yüzden pek önermiyorum bu taktiği. Ben genelde emekli maaşını almaya giden yaşlı amcalara gidip 'numara satılır amca ' deyip bir numarayı 20 tl ye satıyorum
Siz de öyle yapın..

Part 2.
Otobüse bindiniz ve, boş olan tek koltuğa oturdunuz. Sizden bir yada iki durak sonra bir kız bindi ve ayakta duruyor. Kalkın hemen ona yer verin. Sonrada başında durup; kaş göz işaretleri yaparak 'sana yer verdim lan' imalı bakışlarıyla yer verdiğimiz kıza bakıyoruz. Bir sonraki durakta ineceği garantisini veriyorum. Rahatlıkla oturabilirsiniz tekrar
Zaten kimsede otobüste yer verdiniz diye; sizle sevgili olmaz.

Part 3.
Bir alışveriş merkezinde bir kızla göz göze mi geldiniz? İşte bu durumda yapacağınız işlem çok basit. Onu takip edin ve onun aldığı şeylerden almaya özen gösterin. Genelde kızlar; aynı şeyleri düşünen erkeklerden hoşlanır. Hay anasını Orkidi ne yapacağız şimdi? Neyse sonra geri iade ederiz
(Fiş kesilmiştir)...

Part 4.
Çayınızı demlediniz; güzel bir kahvaltı yapacaksınız. Ama o da ne evde ekmek yok. Bir koşu gideyim de ekmek alayım diyorsunuz. Siz bakkala giderken;yolda sabah sporu yapan bir kızı gördünüz ve etkilendiniz. Sizde onunla beraber koşmaya başlayın. Kızlar spor yapan erkeklerden hoşlanır. ''Laan evde ocak açık kaldı.''...
Neyse bırakın dönün. Zaten bir ömür boyu bir kızın peşinden koşulmaz

Part 5.
Maç izlemek için stada gittiniz ve; hemen yanınızda bir kız var. Pek bir şey yapmanıza gerek yok aslında bu durumda. Dua edin de takımınız çok gol atsın. Nasılsa her gol atışında; sarılıyor olacaksınız
Aksilikler sizi bulmazsa tabii.
(Maç 0-0 biter...) .

Part 6.
Genelde kızların çalışmakta olduğu bir mağazaya giriyoruz. Ve mağazadaki reyonlara gidip saçma sapan ve işimize belkide hiç yaramayacak eşyaların fiyatını sormaya başlıyoruz. Mağazada 10-15 dakika soruları sıraladıktan sonra; o eşyanın fiyatını öğreniyoruz '115 lira'. Evet 115 lirayı duyduk en iyisi gidelim buralardan

Part 7.
Bir çok şeyi denediniz ama hala bulamadınız mı birisini? Son çare arkadaşlarınızın yardımı. İşte bu durumda; arkadaşlarınız ön plana çıkacak ve arkadaşlar aracılığı ile bir kızla tanışacaksınız. Ve yalnız kaldığınızda; kıza ''bir yerlerde birer kahve içelim mi?'' diye soracaksınız.
Büyük ihtimalle sosyetik bir kız oraya gelmiş olacak ve sizin canınızı acıtacak şu cevabı verecek ''Ben kahve sevmem; Mango Frappuccino içelim''.
İşte o an ''hay mangona da, sana da'' deyip oradan uzaklaşacaksınız.
Adını bile bilmediğin içeceğin, kim bilir tadı kaç paradır..

Hidden content
Konuyu Görebilmeniz için "Beğenmeniz ve Yorum yapmaniz" Gerekir.

baznx

https://www.instagram.com/baznxac
uzmannnnn
Credits
639
ABİĞĞĞ BEN DENEDİM AMA KIZ BENİ DÖVDÜ NAPACAM AB O KADAR PARAM DA ÇÖP OLDU ÜQŞEKTĞÜWLTNDŞWİWLTÖWÜWLRMRİWÜWLRNWİWĞKRLWÜWŞWKEMŞWLFMTY

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar