Neler yeni

Konu paylaşım etkinliği (1 Viewer)

Lexie 

GalATAsaray
Legendary
Credits
25,400
Değerli imt üyeleri, son günlerde aktifliğin azalması ve konu sayısının yetersizliği sebebiyle üyelerimizin daha fazla konu açmasına teşvik etmek amacıyla açılmış bir konudur.
Lütfen konu açmaktan imtina etmeyin, eksik olduğunuzu düşünüyorsanız bile bizler sizin eksikliklerinizi tamamlamak için buradayız. Hem sizler react kazanıp mertebe olarak level atlayacaksınız hem de daha fazla ödüllere layık görüleceksiniz ve forumun gelişmesi adına düzenliyoruz. (kayda değer konular olsun)

Evet hepiniz merak ediyorsunuz peki ödülümüz nedir?
20 konu açan 5 üyemize 10 günlük private VIP, +1000 coin

Foruma katkı sunmaktan bigane kalmayın, herkesi bekliyoruz. Çekilişe katılmak istemiyorsanız bile konu açmaktan çekinmeyin, Ama bu çekilişe katılmanız bundan sonraki zamanlarda kendi yerinizi belirlemenizle ilintilidir unutmayın! Bizzat kendim ilgileneceğim, herkese şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

DEADMAN134

Nihi
uzmannnnn
Credits
20
Bacim biz konu aciyoruz fakat genellikle uyeler ve yeni uyeler eski konulara mesaj attiklari icin bizimkiler yok olup gidiyor maalesef. Dark abiye iletmistim ben bunu ancak devam ediyorlar hala. Konu acariz sorun degil konular gomulmese daha da guzel olucak arkadaslara Allah kolaylik versin simdiden (bende burdayim he alan olmazsa bana atarsiniz coinleri çeeçeeçee)

Lexie 

GalATAsaray
Legendary
Credits
25,400
Bacim biz konu aciyoruz fakat genellikle uyeler ve yeni uyeler eski konulara mesaj attiklari icin bizimkiler yok olup gidiyor maalesef. Dark abiye iletmistim ben bunu ancak devam ediyorlar hala. Konu acariz sorun degil konular gomulmese daha da guzel olucak arkadaslara Allah kolaylik versin simdiden (bende burdayim he alan olmazsa bana atarsiniz coinleri çeeçeeçee)
Başkalarına değil, kendi gelişimine bak sen. Sen konu açmaya devam et destekçiniz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar