• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Korona tablosu

xkrumanl

Özel Ekip
Bir kaç siyasi verilen günlük raporun yalan olduğunu söylemiş yani bana böyle bir kulaktan bilgi geldi sizce verilen güncel korona tablosu ne oranda doğru?

Edit// bence pek gerçeği yansıttığı söylenemez.

QuardX

Literary
Hocam Ablam Hemşire Hastanede Yer Yok Diyor, Hastaların Kalması İçin Ortam Yok, Birde Boşuna Hastane Yaptınız Diyorlar. Tamamen Ekonomide Olduğu Gibi Rakamlarla Oynanıyor. Kendi Fikrimce

NUKE

LORD OF İMHA TİMİ
Bir kaç siyasi verilen günlük raporun yalan olduğunu söylemiş yani bana böyle bir kulaktan bilgi geldi sizce verilen güncel korona tablosu ne oranda doğru?

Edit// bence pek gerçeği yansıttığı söylenemez.
çevremde kime sorsam kimse yayınlanan korona virüs tablosuna inanmıyor hatta artık takip bile etmiyorlar bende verilerin doğruluğundan emin değilim ki evimde bir hemişire var mq gün sayıyorum korona olmak için ki ne bahtısızım ev arkadaşım colede koronaydı ama halen bulaşmadı nu BOMBA gibi dimdik ayakta daha yıkılmadık

LQM33

🐧Linux 🐧
Dünya Sağlık Örgütü böyle yalanlar için çok büyük yaptırımlar uyguluyor.
Bu konu yasaları aşıyor yorum yapmamak lazım...

Vod

Loyal
Covid-19 tablosunda ki sayıları (iyileşen hasta sayısı harici) üçle çarp gerçek sonuca ulaşırsın