Neler yeni

Satiş Kripto Paraları (Btc-Eth-Bnb) , Nakite $ Dönüştürme Hizmeti (1 Viewer)

01 

bozar mı sandın acılar?
Credits
1,736
Sadece BTC, ETH ve BNB için geçerlidir,

Çöp token ya da coin satın almıyorum, teklif etmeyiniz, üstte yazdığım tüm kripto varlıkların kimden geldiği, nasıl elde edildiği ve menşei önemsizdir.(DIA'yı ilgilendirebilecek hususlar hariç, mal olmayanlar anlar.)

Alışveriş esnasında herhangi bir soru ile muhatap olmayacaksınız, şahsi bilgi veya detay vermenize gerek yok, sadece nakitinizi alın ve tadını çıkarın.

Yalnızca bir koşul çok önemlidir.
İlk anda, ya kendi soğuk cüzdanınızdan (Metamask ve Trust wallet gibi) ya da nereden temin ediyorsanız o cüzdandan direkt soğuk cüzdana aktarım (Trust Wallet& Metamask) sağlanmalıdır. (Zaten blokzincirden kontrol edip tespit ederim, boşuna iki tarafta zaman kaybetmesin ticaret yatar.)

Kesinlikle sıcak bir borsaya çekmeden önce gönderilmelidir, ister kendi kimliğiniz olsun, ister aracı kullanın kesinlikle kabul etmiyorum.
(Binance,ftx,kraken,gate, coinbase, bitmart, p2pb2b, Huboi, Paribu, Kucoin vb... saçma sapan kamu tarafından müdahale edebilecek yerlere aktarmadan önce )

%30 komisyon keserek dolar üzerinden nakit olarak ödenmesinin gerçekleştirilmesini sağlarım, siz nakitiniz ile yolunuza devam edersiniz.
Hizmet çok pahalı diyen varsa bu hizmet için tüm ayrıntıları inceleyerek ve tüm riskleri göze alarak başka yollar izleyebilir, güvenli ve elit bir hizmet için ideal bir rakamdır. Karıştırıcıya yüklerim sorunsuz çözerim daha iyi diyenler veya deepte takılıp tokatlanmak isteyenler yoluna devam edebilirler.
Minimum ticaret miktarı sizler için şimdilik 1000 $, verim alırsak ödeme almak için kendinize $ sınırı koyamayın, sınır benimle alakalı değildir, sizin ile alakalıdır.
Sosyal ağ kullanmıyorum, sadece dmden ulaşınız, yazılanlar iki taraf içinde bağlayıcı ve kalıcı olsun.
ESC her daim kabul ederim, gas ücreti ve esc ücreti hizmeti alana aittir.

Semtex 

MaJesTe
majorrr
Credits
3,336
Sadece BTC, ETH ve BNB için geçerlidir,

Çöp token ya da coin satın almıyorum, teklif etmeyiniz, üstte yazdığım tüm kripto varlıkların kimden geldiği, nasıl elde edildiği ve menşei önemsizdir.(DIA'yı ilgilendirebilecek hususlar hariç, mal olmayanlar anlar.)

Alışveriş esnasında herhangi bir soru ile muhatap olmayacaksınız, şahsi bilgi veya detay vermenize gerek yok, sadece nakitinizi alın ve tadını çıkarın.

Yalnızca bir koşul çok önemlidir.
İlk anda, ya kendi soğuk cüzdanınızdan (Metamask ve Trust wallet gibi) ya da nereden temin ediyorsanız o cüzdandan direkt soğuk cüzdana aktarım (Trust Wallet& Metamask) sağlanmalıdır. (Zaten blokzincirden kontrol edip tespit ederim, boşuna iki tarafta zaman kaybetmesin ticaret yatar.)

Kesinlikle sıcak bir borsaya çekmeden önce gönderilmelidir, ister kendi kimliğiniz olsun, ister aracı kullanın kesinlikle kabul etmiyorum.
(Binance,ftx,kraken,gate, coinbase, bitmart, p2pb2b, Huboi, Paribu, Kucoin vb... saçma sapan kamu tarafından müdahale edebilecek yerlere aktarmadan önce )

%30 komisyon keserek dolar üzerinden nakit olarak ödenmesinin gerçekleştirilmesini sağlarım, siz nakitiniz ile yolunuza devam edersiniz.
Hizmet çok pahalı diyen varsa bu hizmet için tüm ayrıntıları inceleyerek ve tüm riskleri göze alarak başka yollar izleyebilir, güvenli ve elit bir hizmet için ideal bir rakamdır. Karıştırıcıya yüklerim sorunsuz çözerim daha iyi diyenler veya deepte takılıp tokatlanmak isteyenler yoluna devam edebilirler.
Minimum ticaret miktarı sizler için şimdilik 250 $, verim alırsak ödeme almak için kendinize $ sınırı koyamayın, sınır benimle alakalı değildir, sizin ile alakalıdır.
Sosyal ağ kullanmıyorum, sadece dmden ulaşınız, yazılanlar iki taraf içinde bağlayıcı ve kalıcı olsun.
Dönüştürme limitin nedir başkan

01 

bozar mı sandın acılar?
Credits
1,736
Dönüştürme limitin nedir başkan
Altta belirttiğim gibi,

Minimum ticaret miktarı sizler için şimdilik 1000 $, verim alırsak ödeme almak için kendinize $ sınırı koyamayın, sınır benimle alakalı değildir, sizin ile alakalıdır.

Semtex 

MaJesTe
majorrr
Credits
3,336
Altta belirttiğim gibi,

Hayır örnek 0.3 bitcoin gondersem odememi anında atarmisin mesela

01 

bozar mı sandın acılar?
Credits
1,736
0,000023 btc ne kadar alırsın kendıne abi .
%30 sabit, 0,000023 1 $ anlık (gmt+3 -16.02.2022 19:56)
ayrıca elinden geldiğince küçük işleme girmemeni tavsiye ederim, konuda belirttim, minimum ticaret miktarı 1000 $ ama bu bile benim açımdan çok düşük maksat alt talep gelebilir, bu satış esasen ileride foruma gelebilecek vip isteyenler için oluşturuldu.

N

Nercly

%30 sabit, 0,000023 1 $ anlık (gmt+3 -16.02.2022)
ayrıca küçük işleme girmemeni tavsiye ederim elinden geldiğince konuda belirttim, minimum ticaret miktarı 1000 $ ama bu bile benim açımdan çok düşük maksat alt talep gelebilir, bu satış esasen ileride foruma gelebilecek vip isteyenler için oluşturuldu.
haklısın abi, yabancıdan 100 dolar gelıcektıde o yuzden sordum iyi satışlar

• Love
Tepkiler: 01

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar