• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Lamb ve anarkoz hakkında!

Dark Saga

LV
0

Bu Lamb ve anarkoz bir süre çaba sonrasında benim Twitter hesabımı hemçklemiş. Kendilerini tebrik etmek lazım ama sorun şu; be onun bunun çocukları benimle ne derdiniz var? Niye benle uğraşiyonuz? Aslında bir süre düşündükten sonra baktım ki sorun onlarda değil, sorun ailelerinde. Bir insan evladı büyüdüğü ortama göre şekil alır. Hiç mi utanmadınız olm? Sizin bu yaptığınız çomarlık, aptallık başka bişey değil. Twitter şifresi telefon numaramla aynıymış. Onu bulmakta zor değil herhalde. Birde beni tehdit ediyor imt den atılıcan diye :d? 127
Küfüre başlatan sizsiniz. Bakın beyler bunlar işsiz işleri güçleri yok başkalarını ifşa etmeye çalışıyorlar. sosyal medya hack(!) veya hacking(!) Gücünü göstermeye çalışıyorlar. İşleri güçleri bunlar yemin ederim. İnsan yapacağını düşünür sonra yapar. Hayatımdan çıktın artık daaaaa. Artık sizin gibilerinden bıktım. Şimdi ağlama felan diyenler gelecek, bakın bu ağlamak değil. Bu işsizlerden arınma konuşması. Lütfen beni rahat bırakın artık. Tamam En büyük hackerlar sizsiniz. En akıllı, en iyilerdensiniz. BENDEN UZAK DURUN.

Dark Saga

LV
0

Dediğim gibi işleri başkalarına güçlerini gösterme çabaları. Ayağınızı denk alın, rahat durun.

Mercenary

Don Vito
LV
0

ikisinide tanıyorum bana karşı kötü bir hareketleri olmadı sen bunlara bişey yapmışsındır ondan bulaşıyor olabilirler mi

Batum

‏‏‏‏‏‏‏‏
LV
0

Anarchosayı tebrik ederim. Çok güzel bir operasyon gerçekleştirmişler. Bükemediğiniz eli öpeceksiniz.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8