Neler yeni

Lamb ve anarkoz hakkında! (1 Viewer)

Credits
0
Bu Lamb ve anarkoz bir süre çaba sonrasında benim Twitter hesabımı hemçklemiş. Kendilerini tebrik etmek lazım ama sorun şu; be onun bunun çocukları benimle ne derdiniz var? Niye benle uğraşiyonuz? Aslında bir süre düşündükten sonra baktım ki sorun onlarda değil, sorun ailelerinde. Bir insan evladı büyüdüğü ortama göre şekil alır. Hiç mi utanmadınız olm? Sizin bu yaptığınız çomarlık, aptallık başka bişey değil. Birde beni tehdit ediyor imt den atılıcan diye :d? 127
Küfüre başlatan sizsiniz. Bakın beyler bunlar işsiz işleri güçleri yok başkalarını ifşa etmeye çalışıyorlar. sosyal medya Hack forum(!) veya hacking(!) Gücünü göstermeye çalışıyorlar. İşleri güçleri bunlar yemin ederim. İnsan yapacağını düşünür sonra yapar. Hayatımdan çıktın artık daaaaa. Artık sizin gibilerinden bıktım. Şimdi ağlama felan diyenler gelecek, bakın bu ağlamak değil. Bu işsizlerden arınma konuşması. Lütfen beni rahat bırakın artık. Tamam En büyük hackerlar sizsiniz. En akıllı, en iyilerdensiniz. BENDEN UZAK DURUN.

Credits
0
Dediğim gibi işleri başkalarına güçlerini gösterme çabaları. Ayağınızı denk alın, rahat durun.

Mercenary

Don Vito
majorrr
Credits
0
ikisinide tanıyorum bana karşı kötü bir hareketleri olmadı sen bunlara bişey yapmışsındır ondan bulaşıyor olabilirler mi

B

Batum

Anarchosayı tebrik ederim. Çok güzel bir operasyon gerçekleştirmişler. Bükemediğiniz eli öpeceksiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar