Neler yeni
Credits
0
Evet sözde Hack forum sitesi olarak tanıtıyorlar kendilerini, 2017 da kurulup imha ya kafa tutacak kadar geribeyinlisiniz? 2017 da kurulup daha sonra hemen geçmeden hacklendiğinden dolayı hazimedemeyip çekip gidip devlet içinde devlet kurmak isteyen lalelorm bana bügüne kadar yaptığın bir icraatını göster vazıfsız eleman ne tür bir özürlü beyin hücrelerine sahipsiniz yazık size acıyorum whois kayıtlarına x.net diye aratırsanız zaten lamerlerin sitesinin 2017 de kayıt olduğu gözüküyor hala gelmiş reg diyor diz bizi değil whois can ı değil kendinizi kanfırıyorsunuz gerizekalı çomarlar domainine sahip çıkamıyor ve sonra havklendim diye yeni site açıyor

Credits
0
Evet sözde hack sitesi olarak tanıtıyorlar kendilerini, 2017 da kurulup imha ya kafa tutacak kadar geribeyinlisiniz? 2017 da kurulup daha sonra hemen geçmeden hacklendiğinden dolayı hazimedemeyip çekip gidip devlet içinde devlet kurmak isteyen lalelorm bana bügüne kadar yaptığın bir icraatını göster vazıfsız eleman ne tür bir özürlü beyin hücrelerine sahipsiniz yazık size acıyorum whois kayıtlarına x.net diye aratırsanız zaten lamerlerin sitesinin 2017 de kayıt olduğu gözüküyor hala gelmiş reg diyor diz bizi değil whois can ı değil kendinizi kanfırıyorsunuz gerizekalı çomarlar domainine sahip çıkamıyor ve sonra havklendim diye yeni site açıyor
Sakin ol reis ne bu öfke?

Credits
0
Posta angry atıyorsun, bahsedilen sözde hack ama leymir sitesinde üyeliğin olup gayet iştirak ediyorsun orada sen benim sinirimi bozma bi tarafı seçiceksiniz hem gelmiş imhaya kafa tutanların sitesinde takılıp hem burada kendini savunuyor neyin kafası bu?
Ulan at gözlüklü salak ben SPY'de İMH'de PH'de (eskiden üyeydim) ########'de üyeyim yani anlayacağın benim öyle bir iddiam yok olsaydı şu an bu forum da seninle konuşuyor olmazdım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar