• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Looper for YouTube + Youtube Playback Speed Control {Addons}

Katılım
May 11, 2020
Mesajlar
130
Tepkime puanı
229
Puanları
72
Yaş
32
Konum
Global
Web sitesi
fabox1942.blogspot.com

Müzik arşivlemeyi sevmiyorsanız sadece youtube üzerinden dinlemeyi tercih edenler için 2 tane eklenti önereceğim kullandığım hoşunuza giden bir müziği vıdeo'yu tekrar tekrar dinlemek istiyorsanız;

Looper for YouTube eklentisini kullanabilirsiniz Eğer vıdeoları hızlı sardırarak izlemek istiyorsanız Youtube Playback Speed Control kullanabilirsiniz.

1. Looper for YouTube

Resmi web adresi

Chrome + Browser resmi mağaza adresi

Eklenti kurulumundan sonra tarayıcı eklentiler kısmında options seçeneklerinden kendinize göre ayarları kişiselleştirebilirsiniz.(Genelde standart ayarlar tavsiye ederim olduğu gibi bırak)1.Loop= Tekrarla > 2.Loop for 10 times (10 yerine kaç kere yazarsanız o kadar tekrarlama yapacaktır.Video kalitesini belli bir ayara seçip örneğin 480p bırakırsanz sürekli 480p kalitesinde tekrarlama yapacaktır bilginize.

2. Youtube Playback Speed Control

Chrome + Browser resmi mağaza adresi

Youtube'de en fazla 2x hızında videoları oynatabiliyoruz bu eklenti ile 16x kadar oynatma yapılabiliyor. 2.50x hızdan sonrası zaten pek tavsiye etmem anlaşılmıyor çünkü.

16x maximum hızına kadar ayar bulunmakta direk tek tıklama ile 16x hızına atlamak için şu küçük ayarı yapmalısınız bunun için eklentilere gelin eklentinin ayarlar kısmına girin resimde gösterdiğim şekilde yapın.Not: Tüm videolar da aynı hız ayarları hatırlansın istiyorsanız "remember playback speed for all videos" etkinleştirin.

 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst