Neler yeni

Maceraya devam (1 Viewer)

Fabriel 

FabSec Lab.
titan
vip
Credits
3,503
Başlık maceraya devam ? Veda içeriğinden çok son bir makale yayını şeklinde yazmak istiyorum.15 seneye dayanan imhatimi yolculuğunda iyi kötü derken zaman geçti.Oldukça herkese karşı dengeli ve barışçıl yanaştım düşman asla olmadım bu korktuğumdan değil bu kişilere gerçekten zarar vermek istemediğimdendir çünkü her iş klavye başında bitmiyor.Eskiye dönüp baktığımda ve paylaştığımız konular da baya bir fark olduğu kadar çoğu kişi de yok.Artık zaman geçiyor yaşlanıyorsunuz ömür gelip geçiyor.Zaman zaman bu yolculukta en çok merak edilenler arasına girdim istemsiz olarak kimi yerde ciddiyet söz konusu olsa da kimi yerde biraz dalga konusu olmuştur.Oldukça dinleyen anlayışlı biri olmuşumdur.Ortamlara gelince site hackliyenler onu bunun hesabını çalmaya çalışanlar filan filan bu gibi insanlardan dost olmadığı gibi güvenilir olmayacağını hep bilmişimdir.Tamamen uyumsuz bir durum bu tür şeylere karşı karşıt haline gelmiş olan ben ne yapıyorum makale yazıyorum ne makalesi güvenlik kimler için forumumuz için genel olarak insanların bu tür şeylerden korunabilmesi için fakat birilerini daha çok illegal Forum yönde gözünü açıp g*tünü sağlama alıyor yazdıklarımız.

Hackercılık oynayan,ben güvendeyim yakalanmam diyenler,emek hırsızlığı son hat safta ve sosyal mühendislikte level atlamış bir toplum hali kontrolden çıkmış durumda.
Hep böyle sürekli bir zarar ziyan onun bunun kr€di kartını nasıl ele geçiririm,nasıl şu siteye index atarım,bugün dostuz yarın düşman olduğumuzda nasıl koz kullanırım derdine düşülmüş durumda.

Benim için önemli olan bir kişinin ırkı, bayrağı,dini değildir. Doğru düzgün bir insan olmasıdır aramızdaki iletişim önemlidir tarih,siyaset,savaşlar gibi geçmişin faturasıyla yola çıkıp insanları yargılamam.

İyilerin içinde kötüler olduğu gibi kötülerin için de iyilerde olacaktır hep.Zamanla tanımış olduğum forum üzerindeki kişilerin bir çoğu evrim geçirerek değişti eskisi gibi değiller bunu fark edebiliyorum.
imhatiminin bu yeniden gelişim sürecinde vaktimin bir kısmını ayırmaya çalıştım bu aralığa kadar en azından bir zamanın vardı fakat işler bazen değişebiliyor.

Adminlik ve rütbe muhabbetlere gelince çoğu zaman kendi ağzımla istemişimdir admin mod vb olmayı bunu da forumdaki gidiş sürecinde ve ortamda belli dengeler oluşturup canlandırmak adına.

Bazen gözünüzün önünde çok büyük değişiklikler olur fakat bunu farkedemezsiniz bunu show haline getirmeden yapmaktır önemli olan.

Her ne kadar mahremiyete saygı duyup gizlilik konusunda yazılarım olsa da.Bir nokta haricinde kim arkamızdan konuşmuştur,daha dün geldi admin olmuştur,telegram,whatsapp üzerinden gerekse hakkımda konuşulanlardan haberim daima olmuştur çoğunlukta sessiz kaldım ne yapabilirsin ki başka tutup da gövde gösterisi yapıp show'a mı dönüştürmemiz gerekirdi.

Yarin artık evime uçuyorum türkiye de olan sorunlardan ötürü beklemedeydim.

Burdan çıkarmanız gereken sonuç iyi günde dost olup kötü günde birbirnizin açığını arayıp küçük düşürerek herkese açık bir şekilde kendinizi asla rezil etmeyin iyi arkadaşlıklar kurmaya çalışın kurabileceğinize ve güveneceğinize inanıyorsanız fakat kötü ile iyi yolda gidenlerin arkadaş olması ilerde sıkıntılar getirecektir.Her zaman saffınızı belli edin hedefinize odaklanın normal hayatınızı da kenara atmayın bu forumun diğer forumlardan bir farklı olması adına daima fark yaratmaya devam edin ki kalitesi bozulmasın asla.Bunu yapmak için de içinizden geliyor olmalıdır.

Site hacklemek gövde gösterilerin bir getirisi olmaz.Eğer çok yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız harcanmayın sizi değerlendirebilecek iş adımlarına girişin bu illegal Forum yönde olmasın.Kara paranın tadı bir yere kadar güzeldir sonrası felakat,Eğer illa gövde gösterisi yapacağım diyorsanız bu yaptığınız gösterinin bir amacı olmalıdır kendim için mi,formum için mi,adımın duyulması için mi,yoksa hobi niteliğinde mi ?Yoksa bir star gibi yükseldiğiniz gibi zaman gelir starlığınızı düşürecekler kişiler çıkar değersiz hale gelirsiniz.

Elbette internet kullanacağım fakat bu kısıtlı olacaktır dışarıdaki hayat yüzünden.

Spyhackerz & İmhatiminde bize güvenen kişilere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum dışardan forumu izlemeye devam edeceğim fırsat oldukça.

Sessiz moda geçerek adminlkten rütbemi düşürüyorum.

Foruma iyi bakınız,bu bir veda mesajı değildir!

Ayrıca okuyun

Tüm iletişim adreslerimi ve girişlerimi askıya aldım, blogger için de öyle sonra yazmaya devam edeceğim duruma göre.

Sağlıcakla ve huzurla kalınız.

Credits
194
Başlık maceraya devam ? Veda içeriğinden çok son bir makale yayını şeklinde yazmak istiyorum.15 seneye dayanan imhatimi yolculuğunda iyi kötü derken zaman geçti.Oldukça herkese karşı dengeli ve barışçıl yanaştım düşman asla olmadım bu korktuğumdan değil bu kişilere gerçekten zarar vermek istemediğimdendir çünkü her iş klavye başında bitmiyor.Eskiye dönüp baktığımda ve paylaştığımız konular da baya bir fark olduğu kadar çoğu kişi de yok.Artık zaman geçiyor yaşlanıyorsunuz ömür gelip geçiyor.Zaman zaman bu yolculukta en çok merak edilenler arasına girdim istemsiz olarak kimi yerde ciddiyet söz konusu olsa da kimi yerde biraz dalga konusu olmuştur.Oldukça dinleyen anlayışlı biri olmuşumdur.Ortamlara gelince site hackliyenler onu bunun hesabını çalmaya çalışanlar filan filan bu gibi insanlardan dost olmadığı gibi güvenilir olmayacağını hep bilmişimdir.Tamamen uyumsuz bir durum bu tür şeylere karşı karşıt haline gelmiş olan ben ne yapıyorum makale yazıyorum ne makalesi güvenlik kimler için forumumuz için genel olarak insanların bu tür şeylerden korunabilmesi için fakat birilerini daha çok illegal yönde gözünü açıp g*tünü sağlama alıyor yazdıklarımız.

Hackercılık oynayan,ben güvendeyim yakalanmam diyenler,emek hırsızlığı son hat safta ve sosyal mühendislikte level atlamış bir toplum hali kontrolden çıkmış durumda.
Hep böyle sürekli bir zarar ziyan onun bunun kr€di kartını nasıl ele geçiririm,nasıl şu siteye index atarım,bugün dostuz yarın düşman olduğumuzda nasıl koz kullanırım derdine düşülmüş durumda.

Benim için önemli olan bir kişinin ırkı, bayrağı,dini değildir. Doğru düzgün bir insan olmasıdır aramızdaki iletişim önemlidir tarih,siyaset,savaşlar gibi geçmişin faturasıyla yola çıkıp insanları yargılamam.

İyilerin içinde kötüler olduğu gibi kötülerin için de iyilerde olacaktır hep.Zamanla tanımış olduğum forum üzerindeki kişilerin bir çoğu evrim geçirerek değişti eskisi gibi değiller bunu fark edebiliyorum.
imhatiminin bu yeniden gelişim sürecinde vaktimin bir kısmını ayırmaya çalıştım bu aralığa kadar en azından bir zamanın vardı fakat işler bazen değişebiliyor.

Adminlik ve rütbe muhabbetlere gelince çoğu zaman kendi ağzımla istemişimdir admin mod vb olmayı bunu da forumdaki gidiş sürecinde ve ortamda belli dengeler oluşturup canlandırmak adına.

Bazen gözünüzün önünde çok büyük değişiklikler olur fakat bunu farkedemezsiniz bunu show haline getirmeden yapmaktır önemli olan.

Her ne kadar mahremiyete saygı duyup gizlilik konusunda yazılarım olsa da.Bir nokta haricinde kim arkamızdan konuşmuştur,daha dün geldi admin olmuştur,telegram,whatsapp üzerinden gerekse hakkımda konuşulanlardan haberim daima olmuştur çoğunlukta sessiz kaldım ne yapabilirsin ki başka tutup da gövde gösterisi yapıp show'a mı dönüştürmemiz gerekirdi.

Yarin artık evime uçuyorum türkiye de olan sorunlardan ötürü beklemedeydim.

Burdan çıkarmanız gereken sonuç iyi günde dost olup kötü günde birbirnizin açığını arayıp küçük düşürerek herkese açık bir şekilde kendinizi asla rezil etmeyin iyi arkadaşlıklar kurmaya çalışın kurabileceğinize ve güveneceğinize inanıyorsanız fakat kötü ile iyi yolda gidenlerin arkadaş olması ilerde sıkıntılar getirecektir.Her zaman saffınızı belli edin hedefinize odaklanın normal hayatınızı da kenara atmayın bu forumun diğer forumlardan bir farklı olması adına daima fark yaratmaya devam edin ki kalitesi bozulmasın asla.Bunu yapmak için de içinizden geliyor olmalıdır.

Site hacklemek gövde gösterilerin bir getirisi olmaz.Eğer çok yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız harcanmayın sizi değerlendirebilecek iş adımlarına girişin bu illegal yönde olmasın.Kara paranın tadı bir yere kadar güzeldir sonrası felakat,Eğer illa gövde gösterisi yapacağım diyorsanız bu yaptığınız gösterinin bir amacı olmalıdır kendim için mi,formum için mi,adımın duyulması için mi,yoksa hobi niteliğinde mi ?Yoksa bir star gibi yükseldiğiniz gibi zaman gelir starlığınızı düşürecekler kişiler çıkar değersiz hale gelirsiniz.

Elbette internet kullanacağım fakat bu kısıtlı olacaktır dışarıdaki hayat yüzünden.

Spyhackerz & İmhatiminde bize güvenen kişilere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum dışardan forumu izlemeye devam edeceğim fırsat oldukça.

Sessiz moda geçerek adminlkten rütbemi düşürüyorum.

Foruma iyi bakınız,bu bir veda mesajı değildir!

Ayrıca okuyun

Tüm iletişim adreslerimi ve girişlerimi askıya aldım, blogger için de öyle sonra yazmaya devam edeceğim duruma göre.

Sağlıcakla ve huzurla kalınız.
Gözümden yaş geliyordu :(
Sağlıcakla kal , keşke bu foruma daha önceden gelip senle daha fazla zaman geçirebilseydim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar