• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Mazi ve Şimdi

Üstad

Boss of Web
LV
0
 
Katılım
Mar 24, 2020
Mesajlar
54
Tepkime puanı
28
Puanları
8
Konum
Space
Dediler imhatimi aktif oldu tekrardan bir bakayım dedim. Bir de aklimda bir seyler var ama durun bakalım bir seyler cıkar ortaya.. bir inceleyeyim ortamı uygun olursa internette, tvde, gazetelerde, dergilerde, kitaplarda olmayacak şeyleri de anlatabilirim. Gerçi her dili bilmiyoruz sonuçta belki bilmedigim dillerde bilmedigim site, okumadigim kitaplarda olabilir. Öyle havalı iddialara gerek yok ama konu en azından tr de dogru sekilde ele alinmadigini emin bir sekilde soyleyebilirim. Oncelikli olarak Dehalık ile alakalı yazı dizisi olusturabilirim. Ayrıca teknik dizilerden önce insanin ruhuna da hitap etmek lazım. Ruhsuz insanın hayvandan farkı yoktur. Neyse simdi yine uzatmiyim yazacak çok sey var.
 

Mectruy

Yaşlı Kurt
LV
0
 
Katılım
Haz 18, 2019
Mesajlar
905
Tepkime puanı
2,271
Puanları
693
Konum
Cehennem
Web sitesi
imhatimi.org
Yazacak şey çok, doğru vakitte yazılarını zaten sıralarsın bu forumda , bekleyeceğiz.
 

Üstad

Boss of Web
LV
0
 
Katılım
Mar 24, 2020
Mesajlar
54
Tepkime puanı
28
Puanları
8
Konum
Space
Yazılarını Bekliyoruz hocam
Benim içime sinecek şekilde uretilen içerikler internetin yeni kullanıcılarına uygun olmadıgı kanısına vardım. Ama arz/talep 'e göre çalısmadıgımdan ender rastlanan nitelikli kitle için yayınlamaya çalışacağım.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst