Neler yeni

MecTruy (1 Viewer)

Credits
194
Nickini sanırsam isminin tersten yazılmış hali.
MEC TRUY
= @Mectruy
Türk Sanal Aleminin ilklerinden olarak bilinen(benim bildiğim 2. kişi)
açtığı forumlar , siteler ile bilinen internet girişimcisi.

Ulan anlamıyorum zaten internet kullanıcıların eline neredeyse 1997 yılında yarım yamalak ulaştı.
Sen ne ara o kadar bilgilenip
Bilgisayar , Hosting domain alıp
1600547831737.png
İnternetin erişime az olduğu yıllarda forum kurup bunu geliştirmek :D büyük başarı.
Bir çoğunuz yıllardır sanaldasınız ve tek bir site bile açmadınız bu adam işte bunu ne ara yaptı ne ara site kuracak kadar gelişti ki yıl çok eski internete yeni yeni alışan bir toplum ?

imhatimi.org ve s********.org'un kurucusu olarak bilinmekte.
Zamanında sanırsam bir çok türden site açmış.
Nasıl geçindiği gibi özel hayatı hakkında pek detay bulunmuyor. Olsa da özel hayatın mahremiyeti var değil mi :)
Kendisine bir çok insanı dost olmasını sağladığı , bilgilendirdiği ve keyifli zamanlar geçirdiğimiz bir site açtığı için tekrardan teşekkür ediyoruz.

Clintwood

amigo
ez152
Credits
0
güneşli mahallesi konak 517.sokak 23 Numaralı binada izmirde ikamet eden bi kardeşimiz..
MUSTAFA KEMAL PASA MAHALLESİ 2106. SOKAK KAPI NO : 26 DAİRE : 9
burada olabilr bilemiyorum.

Credits
194
İlk niki Zebani 'dir

Yaşlı Kurt olarakta tanınır.

Mectruy nikini ad soy ad kombini yapmasının sebebi ilerde taklit edilmesini engellemektir, kim bir insanın ad soyadını taklit ederki, taklit edilememiştir aynı niki kullanan insanlar ortaya çıkmamıştır bu yüzden.

kehkeh:
Mec Bey o yıllarda forum açmak aklınıza nerden geldi nasıl yaptınız anlatır mısınız ?

MecTruy 

Yaşlı Kurt
1111xx
Credits
29,239
Mec Bey o yıllarda forum açmak aklınıza nerden geldi nasıl yaptınız anlatır mısınız ?

İlk bilgisayarımı 2003 yılında aldıktan sonra girdiğim web sitelerin nasıl yapıldığını merak etmiştim, evet web site yapma imkanı çok kıısıtlıydı ve yapaiblen sayısı baya azdı, zaten bunun hakkında makale bile bulamıyorduk, siteleri kurup çökerte çökerte boza boza ilerledim, bir hata çıkınca çözüm için kaynak yoktu, google zaten bir kaynak bile değildi orada arama bile yapmıyorduk oda yeniydi zaten, yahoo, ask, msn gibi kaynaklarıda çokca kullanıyorduk aramalarda. İşin özü çok çok zordu.

Fabriel 

FabSec Lab.
titan
vip
Credits
3,503
Şundan eminim.
Kendisi dost ve arkadaş canlısı biridir ve güvenilir.Kendisine bir hainlik yapılmadığı sürece zarar gören olmaz.Sır tutmasını bilen,merhametli bir kişiliği var.Forum da bilin ki sizinle dalga geçer bir vaziyette postunu görürseniz güleç bir şekilde alınmayın espiri mizahı ayrıca boldur.Eğer birinize bir lakap takarsa bir daha o kişi lakaptan kurtulma şansı pek olmayacaktır.Yeni neslin kuşakları ile de geçinmeyi bilen bir adamdır.Bu mesajı yazmak için sırf girdim. @Mectruy

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar