• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Merhaba Aranıza Yeni Katıldım .

Fexaius

ne adamsın yeaaa
Hoş geldin dostum imhatimi ailesine. Güzel bir ortam var seveceğine eminim. Siber güvenlikte kendini geliştireceksen iyi eğitmenlerden siber güvenlik kursları al yazıılımda özellikle de python dilinde ilerle siber güvenlikte en çok tercih edilen dildir. Aramıza tekrar hoşgeldin umarım kalıcı olursun. İyi forumlar...

Hoş geldin dostum imhatimi ailesine. Güzel bir ortam var seveceğine eminim. Siber güvenlikte kendini geliştireceksen iyi eğitmenlerden siber güvenlik kursları al yazıılımda özellikle de python dilinde ilerle siber güvenlikte en çok tercih edilen dildir. Aramıza tekrar hoşgeldin umarım kalıcı olursun. İyi forumlar...

Çok teşekkür ederim şuan python ile ilerliyorum ,Umarım Başarılı oluruz ve bu ortamda Kalıcı yer edinirim.

Hoşgeldin aramıza. Python a ilgin olduğunu gördüm bence sakın bırakma pythonu. Bİrde anlamadığın konunun üzerine durmanı tavsiye ederim.

Üst Alt