• Hack kategorilerindeki birçok içerik Gizli içeriktir yani sadece cevap yazarakı erişebileceğiniz türden içeriklerdir, ancak yeni üyelerin hack kategorilerine cevap yazması engellenmiştir ! spam ve sömürüye karşı bir tedbirdir, forumumuza katkı sunarsanız rütbeniz kısa sürede yükselir ve tüm forumu engelsiz kullanabilirsiniz.

Merhaba tavsiyede buluncak olanlar gelebilirmi

Eğer programlama üzerine veya hacktool tarzı materyalleri kullanacaksanız linux tarzı sistemler tercih edilir.
Yoksa çoğunluk windows kullanıyor sebebiyse her türlü dosyayı çalıştırıyor olması çoğunluk oyunlarda cabası.
Ne yapmak istediğinize bağlı daha doğrusu :)

ben sql ögrenmek istiyorum sizce programları kullanmadan önce sql ögrenmem daha iyi olurmu yoksa sql ögrenmedende kali linux hacktool larını rahatlıkla kullanabilirmiyim

linux işletim sistemlerinde bulunan bu tarz araçları kullanmak için çok fazla bilgiye ihtiyaç yok internete artık yazıyorsun takıldığın yeri sana vıdeo döküman veriyor.hiç programlama bilgisi olmayan alanları farklı hacktool araçları kullanan bir sürü kişi var.iyi ve kötü yönde kullanımınıza bağlı olarak gittiğiniz yolda geliştikçe daha çok bilgiye ihtiyaç duyacağınız için otomatik olarak bazı şeyleri öğrenmek zorunda kalıyorsunuz.

Anladım peki kendi yazilimimizi yazmak çok mu uzun yol kat eden birsey kendi yazilimimizi yazmak için neyi öğrenmem gerekiyor çok soru sorduğum için kusura bakmayın ??

Chatten sorabilirsin
Anladım peki kendi yazilimimizi yazmak çok mu uzun yol kat eden birsey kendi yazilimimizi yazmak için neyi öğrenmem gerekiyor çok soru sorduğum için kusura bakmayın ??
Sorun değil,şimdi ben şurdan başla desem de başkası da yok burdan başla diyecektir önerileri topla canın nasıl başlamak istiyorsa ordan başlarsın.
Chatten yazıp sorabilirsin öbür arkadaşlara benim tavsiyelerim bu kadar.

NUKE

Lonely
Herkese merhaba ben kali linux kullanımında yeniiym bana tavsiyelerde bulunabilirmisiniz
kali linuxun görsel arayüzü çok kolaydör önemli olan terminaldır temel komutlar ile başlmalısın rm cd ls mv mkdir vs zaten ilerleyen zamanlarda kendini geliştirisinki temel komutlar genel olarak herseye yetiyor ubuntunun sayfasnda vardı ordan komutlara baka bilirsin

kali linuxun görsel arayüzü çok kolaydör önemli olan terminaldır temel komutlar ile başlmalısın rm cd ls mv mkdir vs zaten ilerleyen zamanlarda kendini geliştirisinki temel komutlar genel olarak herseye yetiyor ubuntunun sayfasnda vardı ordan komutlara baka bilirsin
Çok teşekkür ederim yorumunuz için hemen inceliyorum

Üst Alt