Neler yeni

Merhaba (1 Viewer)

By.Clody

Clody
kidemli152
Credits
40
Kendime sağlam bir python üzerinden trojan kurmak istiyorum (fud_trojan) gibi ama bunun Anitvirüs programına gözükmemesi için ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim (Winrar'a atıp şifrelemek dışında) yardımcı olacak birisi varsa çok memnun olurum tekrardan teşekkürler.

Credits
194
anti virüs bypass konusu çok detaylıdır.
İlk öncelikle antivirüslerin çalışma prensiplerinden birini anlatayım;
İmza yöntemi ile çalışırlar.
Hatta antivirüs ayarlaında görürsün.
İmza yöntemi nedir dersen ;
Örneğin ben sana bir dosya attım sen indirdin hemen antiviürs bunu alıyor kendi suncusuna gönderiyor (genelde bunu microsoft yapıyıor) sonrasında içeriğini kontrol ediyor virüs varsa artık o antivirüs programı senin programını her bilgisayarda tanır ve virüs anlar.
Bunu engellemek için en ama en garanti yol Linux işletim sistemine geçmektir. Sen antivirüste ne kadar o ayarı kapatırsan kapat microsoft gibi bir firma onu ne yapıp edip alır yine :D
Boşuna demiyoruz Linux Lİnux diye.
Python'la bir trojen yazmak istiyorsun da python bunun için ne kadar uygun bir dil ?
C dillerinde exe çıktısı almak çok daha kolaydır sana önerim C dilerrine yönelmen olur illa python diyorsan araştırarak yapabilirsin.
Başarılar.

By.Clody

Clody
kidemli152
Credits
40
anti virüs bypass konusu çok detaylıdır.
İlk öncelikle antivirüslerin çalışma prensiplerinden birini anlatayım;
İmza yöntemi ile çalışırlar.
Hatta antivirüs ayarlaında görürsün.
İmza yöntemi nedir dersen ;
Örneğin ben sana bir dosya attım sen indirdin hemen antiviürs bunu alıyor kendi suncusuna gönderiyor (genelde bunu microsoft yapıyıor) sonrasında içeriğini kontrol ediyor virüs varsa artık o antivirüs programı senin programını her bilgisayarda tanır ve virüs anlar.
Bunu engellemek için en ama en garanti yol Linux işletim sistemine geçmektir. Sen antivirüste ne kadar o ayarı kapatırsan kapat microsoft gibi bir firma onu ne yapıp edip alır yine :D
Boşuna demiyoruz Linux Lİnux diye.
Python'la bir trojen yazmak istiyorsun da python bunun için ne kadar uygun bir dil ?
C dillerinde exe çıktısı almak çok daha kolaydır sana önerim C dilerrine yönelmen olur illa python diyorsan araştırarak yapabilirsin.
Başarılar.
teşekkür ederim <3

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar