Neler yeni

Tanişma merhabalar ben musallat (1 Viewer)

Credits
115
herkese merhabalar dostlar ben eskilerden musallat beni tanıyan tanır tanımayanlarda tanıyanlardan öğrenir uzun süredir yoktum uzun süre önce siber davalık olduğum imhatimine tekrar kayıt olup selam vermek istedim umarım hepiniz iyisinizdir kendimi tanıtmak için ssler videolar atmak isterdim ancak hepsi eski pcde kaldı el koyuldu malum :D hepinize iyi akşamlar iyi hacklemeler sorgulamalar

Credits
1,458
herkese merhabalar dostlar ben eskilerden musallat beni tanıyan tanır tanımayanlarda tanıyanlardan öğrenir uzun süredir yoktum uzun süre önce siber davalık olduğum imhatimine tekrar kayıt olup selam vermek istedim umarım hepiniz iyisinizdir kendimi tanıtmak için ssler videolar atmak isterdim ancak hepsi eski pcde kaldı el koyuldu malum :D hepinize iyi akşamlar iyi hacklemeler sorgulamalar
Bize musallat olmada😂

Credits
1,458
herkese merhabalar dostlar ben eskilerden musallat beni tanıyan tanır tanımayanlarda tanıyanlardan öğrenir uzun süredir yoktum uzun süre önce siber davalık olduğum imhatimine tekrar kayıt olup selam vermek istedim umarım hepiniz iyisinizdir kendimi tanıtmak için ssler videolar atmak isterdim ancak hepsi eski pcde kaldı el koyuldu malum :D

Sen bize musallat oldun hanımefendi
Oyle bir durumum olamaz beyefendi 🙂

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar